Ford Simulator 5
Ford Simulator 5 - náhled

Ford Simulator 5 musí být jedním z nejhloupějších her já jsem vůbec kdy hrál. Podle mého mínění, to je jedny nejslabší pokusy o veřejný s

...

Links 386 Pro Recenze

Recenze | Screeny


Po těšit se z Abandonia téměř od začátku, myslím si je čas pro mě abych přispívat něco také. To je něco zvláštního, přinejmenším ke mně: Spojení 386 pro! Obvykle, já nemám rád simulace moc moc. Já jsem dobrodruh a role-hráč, a nikdy nejsem nebyl přítel sportovních her. Ve skutečnosti, dokonce ve skutečnosti já nemohu uvažovat o víc vrtání než sporty. Já nenávidím dokonce fotbal ... a já žiji v Německu! Ale tato hra zde dala mi hákovitý po dobu několika hodin, dny, týdny, měsíce a léta.

Spojení 386 pro, druhý titul v spojuje série, vyšly v roce 1992, čas kdy já a můj kámošové byli asi 16 nebo 17 let starý a hrané hry jako podplukovník 2, opičí ostrov 2nebo Wolfenstein 3D. To bylo, do té doby, než my jsme viděli spojení 386 pro. My jsme zapomenuli na podplukovníka, opičí ostrov a Wolfenstein... hrát GOLF! Bylo tam mnoho důvodů pro toto.

Především, v čase kdy hry přišly také v standardním VGA (320x200 s 256 barvami) nebo více zřídka ve vyšším řešení 640x480 (s jen 16 barvami), spojeními 386 pro byla jedno z prvních her aby honosily se high - res grafikou (640x400) s full256 barvami. To dívalo se výborně ! Photorealistic! To bylo tak dobrý že my často jsme střelili míč mimo dráhu na účelu, jen aby dostal up - close pohled na nějaký vzdálený nebo stavební objekt! Dokonce dnes, já nalézám grafiku docela nádhernou.

Za druhé, hra byla bezvadná. Jakmile vy jste zvykli si na ovládací prvky, nic mohly jít špatně. Všechno, co vy jste potřebovali jste byli tam - nic více, nic menší; a to je vše přesně kde vy jste chtěli, že to je. Znovu, dokonce dnešními standardy, to jen cítilo perfektní.

Ale dost toho; Jsem si jit, že vy stěží můžete čekat aby stáhli a rozhoupat se! :- ) Pro udělat věci snadnější pro vás, zde jste nějaké tipy jak dostat vás jdoucí na délce jízdách.

- - - - - - - - - - - - - - - -

nejprve, vy potřebujete aby vytvořili nového hráče. Někteří se nahne zde:

- vyměnit 4 železo s 4 dřevem. Tímto způsobem, vy máte klub pro téměř každou vzdálenost.

- Na Pro nebo amatéru vyrovnává vaše údery byly víc silné a pokrýt větší vzdálenosti než na začátečníkovi. Ale dávat si pozor, pro na těchto úrovních sebemenší chyba s vaším houpáním, stopou-pozicínebo klubem-nastavením, může mít za následek celkovou pohromu!

Další, vy budete chtít vědět jak houpat se AND jste odpálili míč, to je!):

- kliknout na knoflík s vlajkou aby viděla kde špendlík a díra jsou. Kliknutí "špičkový" knoflík zobrazuje shora dolů pohled na oblast.

- výběr směr vašeho výstřelu. Udělej to levým stranou-kliknutím uvnitř hřišť. Vy uvidíte ukazovatele a vzdálenost do který specifického bodu. A pravé kliknutí opouští ukazovatele na obrazovce.

- výběr typ houpání: Adresa - podívá se s odstupem na míč; užívaný pro provozující praxi hladí tah - míč vletí pravou-tu - left rovnost zatáčky - míč poletí přímo prolínání - míč vletí zanechal-ten - right čip zatáčky - krátkého, odpáleného výstřelu; použitý k tomu, aby dostal míč z nebo přes hazard jemný úder do míčku - užíval pro dávání, kdy na zelený (nebo blízko díry); jeden bod na houpací míře je přibl . 10 stopa distancujte na zelená. Při dávající, golfová hůl je automaticky vybraný jak klub.

- výběr vhodný klub kliknutím "klub" zapnout. Průměrná vzdálenost klubu (houpacího typu "přímý", míč na předmětu tvaru T) je zobrazený při vznášet se nad různými kluby.

- kliknout a držet "houpací" knoflík. Houpací míra půjde nahoru, ukazování moc vaší mrtvice. Pro perfektní hit, uvolnit knoflík jednou houpací míru dosahuje zelenou značku nahoře. Pro trochu víc moc, držet knoflík o něco déle, a pro méně silné mrtvice vydání to dříve (ale bližší vy jste k značce, více přesného vašeho výstřelu bude). Po tom, míra půjde stáhnout se! Jakmile to dosahuje zelené značku dole, levé stranu-kliknutí znovu. To je právě jako s výše uvedenou: bližší k značce, více přesného výstřelu. Zvuk komplikoval? Zkuste to, a vy uvidíte jak to pracujete. A s malou praxí vy brzo budete učit se / dozvědět se jak čas tyto kliknutí.

- naklánět a sledovat kulový let!

- - - - - - - - - - - - - - - -

samozřejmě, tam je daleko víc vy můžete dělat. Můžete změnit pozici vašich noh, úhel vašeho klubu, a mnohem víc - ale podle mého mínění (jak někdo kdo je nikdy nebyl na skutečných golfových hřištích před) vy nepotřebujete celý prudký materiál aby vychutnával slušnou hru golfu. Já jsem přidal příručku i zde (díky replacementdocs), ale to je pro CD - VERSION (a hry pro download je disk-verze). Základy jsou stejné ačkoli.

Já ne- nepůjdu do pravidel pro golf zde. Jestli vy nevíte cokoli o nich, kontrolovat příručku nebo Wikipedia. Ale já moc vysoce doporučuji tuto hru vám, a hodnotí to s lesklým 5!

Nejlepší běžet tento s DOSBOX. Stanovený CPU-CYCLES k 17000 nejméně a memsize k 32, jinak obrazovkový nahromadění by mohlo být trochu pomalé.To stále bere nějaké sekundy, ale to je přesně jak hra dívala se zpět v ' 92, a hej !: to je golf - tak uvolnit se a brát to s klidem! Také, já doporučuji hraní v celoobrazový módu, protože DOSBOX bude ne stupnici rozlišení jiná než 320x200 (a 640x400 je trochu malý na dnešních obrazovkách). Použití nativního rozlišení způsobilo DOSBOX havarovat, tak jsem nastavil jsem to k 640x480. Pro vaši potřebu, já jsem uploadoval config soubor, který by měl je pracující pokuta (jen nastavit namontovanou cestu v autoexec části a spustit DOSBOX s vhodnými parametry).

Já jsem také přidal nějaké další kurzy pro download zde. Jen rozepnout je v hrách složce, a spojení automaticky najdou je. Kurzy pracují s Microsoftem golfem a originálními spojeními také.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Access Software, Inc.

Obrazek:Links 386 Pro - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo