Steg the Slug
Steg the Slug - náhled

Na první pohled tato hra nemuset se zdát jako cokoli zvláštní, ale věřit mi to je. Vy hrajete Steg střela který je opatrovnice dětí pro c

...

Liberty or Death Recenze

Recenze | Screeny


Dlouho, KOEI užíval jejich prostředky na dělající realistické strategické hry založené na asijské historii, ale tentokrát oni dali jejich úsilí do dělající velmi dobrou a přesnou verzi hraní americký War Independence. V Liberty nebo Death vy hrajete jak buď Američan nebo britské síly, zkoušející vzít nejvyšší kontrolu nad americkým kontinentem.

Hraní jak Britové bude snadnější jak oni měli víc prostředků, ale veteránští hráči by měli dát americké síly jdou. Jakmile vy vyberete vás zemi, vy musíte stanovit vašeho vrchního velitele. Toto bude váš klíčový hráč, a musí být chráněný za každou cenu. Jestli vy upustíte váš Commander, vy upustíte válku také. Tak hrát to sejf s ním, a stáhnout ho z boje jestli věci točí špatné.

Jako obyčejně s KOEI hrami, vy můžete použít a to jak vaše myš a klávesnice pro kontrolu. Osobně já bych doporučoval používání num - pad pro bitvy, jak myš má schopnost skrýt sebe čas od času.

Grafika je půvabný pro většina, ale bojiště jsou jen ošklivá. To je většinou kvůli faktu , který staré KOEI hry užívaly opravdu podivné rozlišení (640x200 pixely) a skutečnost, že oni zkusili užívat jako málo barev jak je to možné (což znamená, že většina obrazovek měly méně než 10 barvy v sobě). Proč KOEI rozhodl udělat to k jejich hrám je záhada, ale to dělá dát jejich hrám jedinečný dotek vy ne- nenaleznete v dalších hrách.

Dohromady Liberty nebo Death je slušná strategická hra, to pokrývá důležitou éru v americké historii.

Hra podporuje určený pro více hráčů až do 2 hráčů.


Rok vydaní: 1993

Vydali: KOEI Co., Ltd.

Obrazek:Liberty or Death - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo