8088 Othello
8088 Othello - náhled

8088 Othello je klasická stolní hra kradení oponentův kusů. Koncept je velmi jednoduchý, ještě docela brilantní.

Pro hrát tuto hr

...

Lemmings 2 - The Tribes Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem si jist, že vy máte všechny slyšený lumíků předtím, a jestli vy nemáte, kde jsi byl? Lumíci jsou pravděpodobně jedni z nejpopulárnějších DOS her vůbec kdy. Já jsem miloval hraní každé minuty o nich zpět v dny oni byli zveřejnění, a nemnoho změnilo až teprve dnes. Protože uvedení do provozu tento drahokam já jsem měl pekelný správný čas.

Jestli ještě nikdy nejsou hraní lumíci předtím, než to bude nejdříve být dost matoucí. Dokonce I, kořeněný lumíkový hráč našel toto nové dosazení matoucí nejdříve.Je tam mnoho nového lumíka ' ' chová ' ' jako je písek slévačovy a tryskoví baličové.Nicméně nebudete zklamaný jak mnoho ze starého lumíka ' ' chová ' ' jsou obsažený také! Bashers vrátil se a právě jako před tyto málo lumíků rozbít jejich průchod zdmi, zatímco stompers proklestí bachorky. Grafika jsou moc jasná a barevný a hra je moc hratelný v stavu / státu že oni jsou v. Na konci každé úrovně vy budete uvítaní s pódiem a záviset na tom jak mnoho lumíků vy jste ušetřili vy budete stát na místě 1, 2 nebo 3. Zvuk já nemohu komentovat stejně jako já ne neslyšel žádný. Já spustil to v DOSBOX 0.62. Skutečná lumíková hra může být popsán jako čistě návyková veselá zábava hádanky.

Každá úroveň začíná s naším milovaným Lemmings padáním z oblohy do nebezpečné jedoucí zóny. Budete muset vést je z jedné strany úrovně k dalšímu ( strana kde východ se nachází). Toto není tak snadný jak to zní, protože po cestě vy se setkáte s mnoha rizik jako jsou díry je podlaha, plamenové jámy, jezírka...dobře vy dostanete myšlenku. Naši lumíci, bez ohledu na to jak rozkošný, jsou extrémně hloupí a my musíme říkat je přesně co dělat. Neočekávejte lumíka aby zastavil kdy narazit na díru v zemi! Vy musíte říct jim, aby oni přeskočilo to nebo oni budou jen přímý vstoupí do toho.

Toto hra je ohromný od té doby, co vy hrála boha a ve vašich rukou ležely chomáče málo zelených porostlých vlasů bytostí. Co se stalo jim je na vás! Vy můžete sledovat je rozšklebený šíleně jak oni klesají na jejich smrtnebo vy můžete sedět úsměv jak oni šťastně udělají jejich cestu do rovného východu. Obousměrně, jsem si jit, že vy najdete tuto hru extrémně veselou zábavu. Já jistě jsem dělal. Toto hra je nepostradatelná věc pro všechny DOS hráče A pravdivá klasika která nikdy nezestárne.


Rok vydaní: 1993

Vydali: DMA Design

Obrazek:Lemmings 2 - The Tribes - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo