NBA Hang Time
NBA Hang Time - náhled

Po divokém úspěchu NBA džemu, uprostřed cesty jen MUSELY udělat pokračování v tom: NBA džem 2!!

"drží to, to NEMŮŽE BÝT nazvaný NB

...

Doom Recenze

Recenze | Screeny | Ostatní


Jednu z nějvětších herních klasik všech dob skoro ani není třeba představovat, ale já to přeci jen shrnu. Doom je akční first-person-shooter střílečka vydaná v roce 1993 společností ID Software, která si za dobu svojí slávy získala spoustu fanoušků a stala se inspirací pro hromadu akčních her, které přišly po ní.

Podstatně méně lidí však ví, jaký má tato perfektní akční řežba vlastně příběh. Dostáváte se do role mariňáka vyslaného jistou společností UAC, jenž provádí experimenty s teleportací. Jak už to tak ale bývá, pokusy podobného typu se zhroutí a tady tomu není jinak. Výsledkem je, že vám tu ted všude pobíhá spousta monster a Vy jako jediný přeživší člověk z expedice
na Mars máte za úkol je všechny likvidovat, abyste se mohli vrátit na rodnou planetu.

Hra je postavena na vlastním enginu a celková grafika je na svoji dobu vskutku revoluční, pro tehdej?í počítače měla relativně vysoké nároky na HW.

K likvidaci potvor vám bude sloužit slušný arzenál zbraní, ve kterém nechybí boxer, pistole, brokovnice, ale ani raketomet či plazmová puška.

Pokud vás vraždění bude bavit, celkem na vás čekají 3 epizody, z nichž má každá 9 úrovní. Myslím si že každého fandu akčních stříleček dokáže Doom na delší dobu zabavit, a pokud jej vlastníte, jistě u něj vydržíte až do konce.


Rok vydaní: 1993

Vydali: ID Software

Obrazek:
Angelo
Doom - stáhnout

118xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal paddy