Galleons of Glory - The Secret Voyage of Mage
Galleons of Glory - The Secret Voyage of Mage - náhled

We aktuálně nemít recenzi pro tuto hru. Napište jeden a nabízet to v nabízí subforumnebo poslat to přímo k našemu collectiveAB@outlook.co

...

Lancelot Recenze

Recenze | Screeny


Jak titul sám navrhuje, vy hrajete roli pána Lancelot, nejodvážnější rytíř kulatého stolu. Ve skutečnosti, hra se skládá z dvou částí. V první vy potřebujete aby dostali se do hradu a stát se rytířem a v druhý vy musíte se odvážit na největšího hledání nějakého /každého /žádného středověkého rytíře mohl představit si. Vy potřebujete aby hledali Holy Grail.

Jak vy můžete již zakončit screenshot, tato hra je textové dobrodružství s grafikou kořenící nahoru to. Grafika jsou hezká a oni přispějí k pocitu hry, tak vy můžete opravdu se dostanete do ducha věcí, ale vy opravdu nepotřebujete grafiku. Vše, co potřebuje pro vědět bude napsaný na obrazovce.

Text dobře je napsaný a můžete si vybrat mít text jen hru. Já mám na mysli, všechny grafika je efektní dodatek, ale hezky psaný příběh je srdce nějaké /každé /žádné textové dobrodružné hry, tak klobouk dolů před Cristininým Erskineem a Pete McBride (kdo staral se o textu).

Hra má chránit/nákladové rysy a UNDO význačný rys aby vystopoval vaše kroky (to je velmi užitečné význačné rys chybění v mnoha podobných hrách). UNDO Byl jedni z věcí producenti byli zřejmě moc pyšný mimo, podívají se, jak oni zvláště se zmínili o tom v otvírací obrazovce hry.

Teď s každou textovou založenou hrou tam je vždy problém která sloves hra pozná. Znovu, stejný problém je přítomen zde. Snadná cesta ven je rekapitulace, ale tradiční cesta je od zkoušení. Hra říká vám jestli to nemůže najít sloveso ve větě (dokonce když vy můžete použít jedněch), tak zřejmě to nepozná co vy chcete. Na druhé straně jestli to dělá komentář k slovesu, které vy jste užívali (že není možné dělat to v určitém čase) to znamená slovo je rozpoznané, ale ne užitečný tehdy. Vy můžete také dát nějaké hlavní příkazy jako najdou Merlin a vy podniknout několik kroků najednou (s mnoha popisem na cestě.

Hra rozhodně má cenu hraní jak to je velmi dobrá textová dobrodružná hra a já silně doporučuji to. Možná, že bys mohl najít to vezme více vašeho času pak vy jste očekávali, protože příběh opravdu bude kreslit vás v, tak vy nejen zkoušet skončit to co nejdříve, ale ve skutečnosti bude vychutnávat zkoušení jiných možností vidět co se stane. Toto hra opravdu je ohromný kus interaktivní fikce (v pravdivém významu fráze).

Pro provozovat hru vy budete potřebovat aby provozovali MENU.SPUSTITELNÝ SOUBOR (jediný spustitelný soubor v každém případě) a vybere grafický režim. Já navrhuji, že vy jste vybrali volbu G ( EGA grafiky na EGA monitoru), ale můžete chtít vyzkoušet nějakou další grafiku (nebo dokonce běžet hru v jediném textovém režimu).


Rok vydaní: 1988

Vydali: Level 9 Computing, Ltd.

Obrazek:Lancelot - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo