Settlers, The
Settlers, The - náhled

Osadníků také známé jako City nevolník: Život je feudální je hra o usazování zemi, a rozšiřování skrz výdobytek. Ale ohnisko hry spíše je

...

King of Chicago, The Recenze

Recenze | Screeny


To je 1931, Capone je mimo obrazu (díků Untouchables - také stáhnutelný z Internetu v našem místě, ale to je další hra) a Chicago potřebuje nového krále. Máte co to bere?

Teď, neměl byste očekávat rychlou akční hru zde, protože král Chicaga je myslící hra. To je stejně jako Hidden program nebo ano Prime Minster.

Vy jste malíček, gangster povstání který si přeje převzít obchod a potom spustit to. Vy jste na cestě do stát se to nejlepší Chicaga. Vy často nastoupíte do dilemat jako co dělat dál v takovém nebo takovém případu. Vy přemýšlíte o alternativách. Vy potřebujete aby vybrali si vaši cestu z voleb daných. Každá volba vy pořídíte závěť bude ovlivňovat další vývoj.

Také budete se setkat s lidmi.Oni nebude moc ' přímý ' s vámi, tak dávají si pozor, oni jsou chytráci příliš a měl bys očekávat, že budou backstabbing krysy (právě jako vy). Jestli vy tisknete je příliš tvrdý aby udělali je mluvit jejich mysl otevřeně, začnou nedůvěru vy.

První vy potřebujete aby ověřte si, zda vy máte lidi zálohování vás, tak vy můžete vzít na starého muže ( šéfa důchodu). Vy budete potřebovat aby vydělávali jejich respekt. Budete muset vyhodit malé holičství na jižní části města (bývalo Caponeův). Toto je jedním z akčních scén (vy potřebujete aby hit osvětlené okno s bombou z auta procházejícího rychle).

Pak, vyjednávání začnou, nález pomoc řídit město starého šéfa, stát se špičkovým šéfem. Nezapomeněte, je tam mnoho cest pro dělání věci, ale ne všechny volby jsou úspěšné. Po tom, vy jste umístěn v poplatku a vy musíte ujistíte se, že chlapce si budou pamatovat příklad, který vy nastavili. Jestli změna šéfa tak snadné, jak přijde v a uzavírání jemu pak, kdo je zde, aby řekli , že stejný se nestanete Vám?

Dobře vy ne- opravdu mít příliš mnoho času myslet na to (třebaže jste neměli bys nikdy ukázat vaše slabé stránky), protože vy jste příliš rušní uplácení politici, organizování speakeasies, držení vašeho plamenu spokojeného (nyní to je dáma), a mnohem víc.

Herní hra je opravdu brilantní. Vy dostanete kombinaci myšlení a dělání (s více rozparcelováním než střílení). Bohužel nemůže chránit hru, vy budete potřebovat aby hráli to ze začátku přesně ke konci. Naštěstí grafika (třebaže 4 barva CGA) jsou brilantní, tak to není problém uvízne v této hře. Zvukový také docela příjemné (třebaže to jen podporuje PC mluvčí). Všechno ve všech hře je mistrovské dílo.


Rok vydaní: 1987

Vydali: Cinemaware

Obrazek:King of Chicago, The - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo