Curse of Enchantia
Curse of Enchantia - náhled

Předtím než vy stáhne tuto hru, já by mělo zmínit se o tom, že toto není vaše průměrné dobrodružství. To je těžké zjistit, jestli tuto hr

...

Kick Off 3 Recenze

Recenze | Screeny


Zahájit v 3 byl ohromný fotbalový zápas zpět v dny ty jsi byl udělané. To bylo první, kdo dát hráče možnost kopání míč v osmi jiných směrech. To význačný rys dovolil tomu aby byl nazvaný skutečná herní simulace fotbalu. Množství kontroly nad míčem a jedinečným pohledem, byla typický pro tuto hru a byla tak dobrý, mnoho klonů použily to.

Hra může mít nepatrnou stinnou stránku v potíži aby ovládala míč. Toto může způsobit problém pro nezkušené hráče. Tam jsou další herní rozdíly také. Jako první vy potřebujete aby vybrali mód v kterém hrát. Vy můžete pracovat přes standardní přátelské nebo ligové zápasynebo účastnit se mistrovství kde vy hrajete proti 30 další týmy (každý z 32 týmů v hře mají nevšední styl), jeden po druhém, do té doby, než vy dosáhnete Ancoa všechnoho Stars na konci thegame. Tam jsou jistí hráči, kteří role v týmu jsou důležitější. Tyto jsou obvykle Liberos a Wingers. Jejich výkon může rozhodnout jak se to týmové práce obecně. Samozřejmě jiné týmy mají jiné hráče.

Jestli chcete, vy můžete dokonce účastnit se Světového poháru turnaje. Já navrhuji, že vy začnete oprávněním. Vy přirozeně také dostanete se do vybrat si herní rychlost, rozhodnout o taktikách a materiálu jako toto.

Jak vidíte jasně ze screenshot, hra má pohled ze strany, co představovat jistý problém. Není to jednoduché postavit. Nemůžeš říct jak daleko vy jste z cíle, jste vy blízko ven a podobné důležité informace. To je vada která již byla vyhnula se v nějakých dalších hrách, ale oni rozhodli se užívat tento pohled v každém případě. Ještě grafika jsou moc hezká.

Ale všechno toto není polovina stejně důležité jako hry. Hra zdá se opravdu byla pomalá. Také je to velmi obtížný, tak já navrhuji, že vás vyzkoušíte cvičný mód nejprve, učit se / dozvědět se a ovládat míč. Odděleně pro jeho zjev hra je vůbec ne tak dobrý jako to by mělo být. Pokoušel jsem se mít rád to, ale já jen bylo nemohlo

hra stále bude apelovat na všechny fanoušky vykopnout série a lidé, kteří mají rádi fotbal (fotbal - ne že Američan cpe). IT dělá mít hodně dobré poznámky po tom všem.

Toto hra jen pracuje s ovládací pákou.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Anco Software

Obrazek:Kick Off 3 - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo