Dune II - The Building of a Dynasty
Dune II - The Building of a Dynasty - náhled

Příběh duny planety produkovala legendární knihu, legendární film, a, samozřejmě, legendární hra! Já jsem docela jistý že jestli vy přišl

...

Jurassic War Recenze

Recenze | Screeny


Poprvé já jsem hrál jurský War jsem byl kdy já jsem nebyl starší než 10 let starý. Já jsem byl nadšený. Mnoho pozdních večerů a mnoha stěžování z mé matky. Můj otec ačkoli, kdo hrál toto více, bylo víc porozumění. Toto hra byla první RTS já jsem vůbec kdy hrál v mém životě, a mohlo by změnil můj pohled na hraní většina, společně s klasikami jako zkáza a Duke Nukem.

Tak jak vy popisujete hru jako jurský War? Dobře to je hra která konat se v dávném času, s jeskynními muži a dinosaury! Hra je RTS kde vy ovládáte jednotky a stavení s cílem aby zničil vaše oponenta nebo dokončovací jiné mise jako nález artefaktů. Vy začnete hru výběrem kmen, a tam je osm zvolit. Každý kmen má jejich zvláštní schopnosti s neotesancem reprezentovaným v každém kmenu. Kmeny mohou mít všechno z Tyranno kdo zkrotí dinosaury aby bojovaly, Radumba kdo je zkušený s úklonou, Romack kdo užívá zaklínače, ke Koomba, líný svalovec kmen.

Vy začnete každou mapu s několika jednotkami a nakonec staveními s misí na každé mapě. Cíl je aby rozšířil vaše loviště s kořistí bytostí divoká zvířata z kleští k mocný tyrannosaurus rex zároveň, že vy bojujete další kmeny. Lov je také způsob jak zjistit herní jediné prostředky - maso.

Co dělá tuto hru tak jedinečný pro jeho čas je způsob, jak vaše jednotky shromáždí zkušenost více jednotek oni zabijí.V hrách že my hrajeme dnes kde vy získáte zkušenost na vašich jednotkách, často tam je - ův hrdina ' kdo sbírá položky. To je stejný zde, ale vy můžete použít všechny vaše jednotky udělat to. Můžete si vybrat dokonce jaké vaše jednotky by měly zlepšit se v.Jestli vy začnete s takzvaným ' prostým občanem, nejslabší jeskynních mužů, on může zaměřit se na má to velice dobré hodně HP vyrůst v muži svalunebo chcete-li, aby válečníka atleta, vy můžete cvičit prostého občana k - ův válečníkovi, všechno založený na to, jak youchoose váš prostý občan aby cvičil jeho schopnosti.

Jurský War je hra která bude držet vás rušní pro hodně hodiny, jak to bere množství a množství hodin aby skončily, a tam jsou 9 kampaně ), jeden pro každý kmen. Jestli vy chystáte se využívat nejtvrdších potíží - dělej, jak chceš, vy budete hrát po dobu měsíců.

Dobré věci o jurský War, je že ačkoli hra je starý, to byl kinda nový s nějakými funkcemi. Pro cvičit vaše válečníky aby stali se silnějšími, loveckými zvířaty, hledáním starodávných artefaktů, ozbrojení vaši jednotky k zubům a nakonec jen hoří váš kmen souseda k zemi. To moji přátelé. To je mocný pocit.

Hudba a zvuk v hře je také dobrý. Zvukový doprovod vyvolává u vás pocit jako vy jste v jurě, a tam je dokonce hrací skříň tak můžete si vybrat píseň, kterou vy chcete poslouchat. A zvuk kdy t - rex řve z lesa, který není nic co hraje si s.

Zlá věc o hře je AI, to je někdy moc matoucí a někdy vy nerozumíte jakého vašeho oponenta dělá. Stojící v jejich lovištích a jen čekání na vás útočit na ně, bez ukazování nějaký /každý /žádný ve všech vůli napadnout vy. Další zlá věc je to, že jednotky mají kratičký agro-rozsah, což znamená, že jestli dvě jednotky stojí, řekněme 3 náměstí vzdálený od sebe, oni nechystají se pomáhat si navzájem jestli napadený. To je také dost otravné kdy vy chystáte se pohybovat vaší armádou kolem na mapě, jak oni mají tendenci k zabřednout v stromech nebo dokonce mostech. Já mám na mysli, jak tvrdý mohly by byly projít f#cking most?

Grafika však jsou ok, s krajinou možná malé vrtání, ale jednotky se dívají jen pokutu a stavení vypadají jako nic jste si vůbec kdy viděný předtím.

Tak má finální slova. Jurský War je moc zábavná hra která měla příliš malou pozornost kdy to vyšlo. Jestli vy můžete hrát tuto hru dnes, je to ještě moderní? Ano jestli se můžete dívat minulý některou z hmyzů to je opravdu dobrá hra. Kdy vy přijdete na kloub tomu, budete mít mnoho řádící hodin na jurském Islandu.


Rok vydaní: 1997

Vydali: Tranquil Revolt in Computer

Obrazek:Jurassic War - stáhnout

27xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo