Lunar Command
Lunar Command - náhled

Představa ježdění do měsíce jednou zachytil představivosti lidí po celém světě. Kdysi umělci si představili zelená žili na měsíci. Pozděj

...

Jonny Quest - Curse of the Mayan Warriors Recenze

Recenze | Screeny


Zpět v středních šedesáti kresba oprávněné Jonny hledání se objevilo na TV. To byla přehlídka značně před jeho časem. To mělo mnoho ohromných vlastností science fiction série času měl, s výhodou toho, být animovaný, tak kdy přehlídka vysílaný znovu v 90s to nevypadalo opravdu datované.

Teď předtím než vy tam je počítačové dobrodružství Jonnya hledání. Toto hra byla udělaná pro DOS jen a to nemá nic společného s Jonnyem hrou hledání udělaného pro další počítače (C64, spektrum ZX, Amstrad...).

Hra má hezky taženou VGA grafiku která opravdu zachytit ducha kresby herní založená na. Zvuk opouští jeden poněkud nespokojený ačkoli. Tam je také chyba spojený s joystickovou kontrolou, tak neprosí kalibrovat to - to nebude pracovat řádně. Ale pak znovu, hra je snadno hraný s klávesnicí tak toto není opravdu problém.

A co je příběh o?

Vy jste Jonny hledání (přirozeně). Doprovázený tvým přítelem a adoptivním bratrem hadži a vaším psím banditou, vy souhlasíte s vaším otcem a jeho zvedák--celo -obchoduje-mužský závodní Bennon, na misi do Guatemalské džungle. Několik starověkých mayských objektů zmizely bez stopy a váš otec byl zavolaný aby zkoumal. Mezi všemi artefakty promeškáním pět jsou rozhodujícího významu. Oni byli odstranění ze skrytého chrámu Tikal a jejich vyjmutí má vzbuzené duchy mayský Warriors. Přinejmenším to je to, co pověrčiví vesničané v bližší se obávají. Vy potřebujete aby hledali kolem džungle za účelem dostat k spodní části věcí a na cestě vy se setkáte s jinými lidmi s kým vy budete schopen mluvit, ale spíš bojovat je.

Boje se mohou zdají koušou klamavý, předtím než vy zvyknete si na klíče. Vy budete potřebovat numerickou část klávesnice a SHIFT a MODIFIKAČNÍCH KLÁVES. Držení posunu a posun směrem k oponentovi vy budete házení bot na něj. Synchronizační prvky obrazovky a posun směrem k oponentovi vy budete házení úderů na něj. Jednoduše stlačení řídící klíče, které vy budete procházející se a skákání kolem obrazovky. Také během boje můžete dostat nějakou mystika pomoc od tvého přítele hadži, kdo bude vznášet se vašeho oponenta na chvíli, odcházející jemu bezmocný ve vzduchu. Vy můžete také užívat zbraň. Lisování G nechá tě aktivovat to, tak kdykoli vy tisknete F vy budete střílet v směru Jonnyovi čelí. Oponenti dostanou tužší ačkoli, tak jestli vy můžete, prosit mluvit vaši cestu z boje.

Jinak tlačící únik dá vám vysvětlení toho, co jiné klíče dělají. Jen pamatovat si, že po tlačícím F3 (inventáři), vy propojíte to s kurzovými klávesami, vy zvednete materiál s F1 a sníží je s F2, ale vy užíváte je s ENTER.

Váš cíl je aby vrátil chybějící artefakty, tak vy budete potřebovat aby mluvili s místními lidmi oblasti. Tam bude také hodně hledání, zvláště od vašeho pohybu není omezený na vyčištění. Vy můžete jít lesem (vždy ne- ačkoli) což znamená nebudete schopní vidět Jonnya nebo jiné lidi v případě nutnosti, protože hra má shora dolů pohled a jestli vy pohybujete lesem, všechno vy vidíte jsou strom vrcholy.

Vy můžete také komunikovat se závodem a Jonnyův otec přes náramkové hodinky a dostat několik tipy od nichnebo nazývají je za pomoc jestli vy jste v skutečném džemu.

Dohromady, to je pevná akční dobrodružná hra, kde vy potřebujete aby našli a užívat materiál, při dělání více pak průměrného množství bojů (přinejmenším více pak průměru nějakých /každých /žádných skutečných života archeologických expedic já jsem vůbec kdy četl o). To je dobrá zábava a kvůli bojům vy ne- dokonce nebudete vadit reprodukci to občas.

Vy budete potřebovat aby zpomalili DOSBOX dolů k asi 1000 cyklům, jak hra dělá běžet příliš rychlý na moderních počítačích.


Rok vydaní: 1993

Vydali: MicroIllusions

Obrazek:Jonny Quest - Curse of the Mayan Warriors - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo