Bad Blood
Bad Blood - náhled

Zlá krev je po-apokalyptický RPG systémy původu. Znovu, lidé a monstra jen nevycházet. Co dělá tuto hru trochu odlišný od většiny her toh

...

Jazz Jackrabbit Holiday Hare 1995 Recenze

Recenze | Screeny


Džezový Jackrabbit pravděpodobně je jedním z nejlepších skokových-and - run platformních her vůbec kdy udělaný, dokonce dnešními standardy. Toto hra je druhé vánoční vydání Jazz Jackrabbit. Zřejmě herní vývojáři se rozhodli dát tuto hru veřejnosti jak vánoční dar aby podporoval originální epizody.

V této hře, vy ovládáte zeleného králíčka nazvaného Jazz. Pohybujte rychle, sbírejte výkonové ups a poklady, a střílí všechno, co pohybuje. Každá úroveň má mnoho skrytého materiálu a tajných oblastí. Střílejte zdi vidět zda, že oni jsou zničitelní nebo jen zkusit projdete skrz je. Na konci každé úrovně, vy najdete podpis s Devaniným Shell- ovo malovat na tom. Střílejte podpis aby tvrdil oblast pro králíky a předčasný k další úrovni.

Grafika a rovný design této hry jsou moc podobný těm originální Jazz Jackrabbit. Hudba se skládá z remix nějakých vánočních písní. Hudební a zvukové efekty jsou celkově velmi dobrý, jak oni obvykle jsou v Jazz Jackrabbit hrách. Jestli vy hrajete hru v zimě, vy uvidíte , že herní menu jsou zima-na téma. Hra má jen čtyři úrovně plus jedno tajemství úrovně - přinejmenším, já jsem našel jen jedny - a dvě jiné rovné sady. Všichni nepřátelé v hře jsou noví: oni jsou nespatření v předchozích hrách.

Pro počítat to všechno, džezový Jackrabbit: Prázdninový Hare 1995 docela je krátké - vy můžete hrát to skrz za méně než 30 minuty - a dokonce prima nejvyšší potíž nastavení, ale to je dobrá hra a něco, co musí má pro všechny kdo miluje další hry sérií. Tak pokračovat a dát toto málo drahokamu zkoušky.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Epic MegaGames, Inc.

Obrazek:Jazz Jackrabbit Holiday Hare 1995 - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo