Die Hard
Die Hard - náhled

Třebaže já jsem obrovský fanoušek zemře tvrdé série filmů, nikdy jsem nebyl nebyl opravdu velký fanoušek hraní her založených na filmech;

...

James Pond 2 - Codename RoboCod Recenze

Recenze | Screeny


James rybník je hra o tresce boji proti hračkám...

Zlý Dr. Možná chystá se vyhodit Santaa Clausovu polární hračkovou továrnu a jedinou osobu, chybovat rybu, na světě kdo může zastavit ho je James rybník, také známý jako Robocod. On je superhero ryba se zvláštním obrněním které drží ho mokré a dělá ho natahovací pekelně. A treska? Natahovací? Haló ! Docela neobvyklý pro platformu ale on může táhnout se sebe dosáhnout dokonce nejvyšších bodů v obrovských úrovních.

Ale zpět k příběhu. Dr. Možná skryté jeho bomby v Penguins. Tak hledání je aby našlo tučňáky a chránit Santu Claus, svět a štěstí všech dětí. Ale být opatrně ! Bomby jsou chráněné zlými hračkami - jako jsou karty-ptáci, sněhuláci, medvídci, hadi, vlaky, zuby, perník-muži a tak dále a tak dále. Po nálezu všechny tučňácích Jamesi jen potřebuje aby našel východ a úroveň je udělaná. Každých pár úrovní, které on čelí šéfovi-darebákovi. Toto může být medvídek nebo sněhulák (nebo ...). Zatímco on jen potřebuje dvakrát skočit na menší nepřátele aby zbavili se jich, tyto velký vzít mnoho hitů dokud oni neexplodují. Pro udělat misi snadnější, tam je mnoho prémiových položek pro extra skóre, extra životy nebo extra moc a dokonce triky jako křídla ( letět s) nebo deštníky (to může být užívaný jako padáky).

Malebná komická-styl grafika je udělaná velmi dobře a zvuk je docela dobré (pro první 30 minuty - po tom to zabíjí vaše nervy). James samotný je animovaný velmi dobrý a plynule. Ovládací prvky jsou jen pokuta, příliš (kurzorové klávesy aby běžely, skok a kachna a prostor aby táhnul se). Tak technicky je tam nic v této hře já mohu stěžovat si na.

Potíž je příliš snadný na začátku a (musím vyznat) já nevím jak to je v poslední úrovně. Ó! a hovořící o úrovních: Většina z nich jsou moc obrovská a my máme miliony různých etap. To je docela fascinující aby zažilo jak klamaví rovní návrháři byli. My najdeme úrovně úplně zhotovený z gumy (živých), golfových holí, cukroví, kožešiny, úrovní v černý/bílý, úrovně které jsou úplně obráceně a mnohem víc.

To je hezká hra! Zkuste to! To je 4 pro mě!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Vectordean Ltd.

Obrazek:James Pond 2 - Codename RoboCod - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo