Kingdom At War
Kingdom At War - náhled

A poněkud temný strategický titul, Kingdom za války je dobrá-založená hra scénáře kde musíte vykořenit vaše nepřátele.

Hra je stan

...

Isle Of The Dead Recenze

Recenze | Screeny


Krvi! Lotův krve. Muž, já sotva pamatuji si hraní této krásy zpět mnoho let předtím, ale já zřejmě ne - jsem nemyslel velkou část toho. Páni !, byl špatný.To je první osoba prodejné člověk-a-lomítko hraný v 3D prostředí, od doby před termínem ' prvním osobou střelcem ' byl vytvořený.Co myslí, co jsem toulky o?

ostrov mrtvých! To je to, co já mluvím o. Ostrov mrtvých se zdá být část prodejné člověk-a-lomítko, a část dobrodružství. Grafika jsou opravdu dobrá někde pro takový stará hra, jestli se můžete dívat za rovinné plochy.

Jediná zbraň, kterou já jsem našel je mačeta, užitečný pro hackerství skrz džungli a měkké maso znetvořených zombií! Další položky, jako jsou kokosové ořechy, banán a lékárničky obnoví vaše zdraví.

Hudební a zvukové efekty jsou také dobré a přidat k herní hratelnosti. Kreatury jsou zdvořilé dost, aby varovaly vás k jejich přístupu vrčením nebo vyjící.

Ostrov mrtvých je řízené použití myši pro pohled a posun, ale vy můžete také pohybovat použitím kurzorové kláves nebo ovládací páky.Esc zobrazit různé klíče vy můžete použít, jako je ' S' chránit a ' L' naložit.

To může stát vás ruku a noha - doslova - ale ostrov mrtvých je jedna stará hra měl bys umírat touhou zkusit!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Rainmaker Software, Inc.

Obrazek:Isle Of The Dead - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo