Counter-Strike 1.6 nonsteam
Counter-Strike 1.6 nonsteam - náhled

Counter-Strike 1.6 je nejznámější a nejhranější akční multiplayerová hra na světě. Jedna z mála her které se hrála před 10 lety a ještě mini

...

Dangerous Dave 2: in the Haunted Mansion Recenze

Recenze | Screeny


John Carmack, ano ten John Carmack co o pár let později vydal Doom a Quake, vydal také tuto hru. Hrajete za chlápka jménem Dave ke ktérému patří brokovnice, stejně jako neomylnost k Vaškovi Klausovi.

Vydávate se do strašidelného sídla zachránit svého bratra Delberta. V cestě Vám stojí plno zombíků, kteří Vás usmrtí svoji rukou, když se dostatanete těsně do jejich blízkosti, dále po domě pobíhají shrbené báby (bratr říká, že to je dědek, ale kdo ví?), házející po Vás nože, na blízko jsou ale neškodné, také Vás bude otravovat sliz a pavouci skákající ze zěmě na strop a ve správném momentu na Vás. K obraně vám poslouží jak jsem už zmíňil brokovnice, ale ouha, pouze s 8 náboji, navíc nabíjení také zabere nějaký drahocenný čas - a právě to dělá hru skěle hratelnou.

I když se někomu nebude líbit že hra nepodporuje ukládání a životů není moc, právě kvůli tomu se naučíte našlapovat velmi opatrně, preventivně vystřílet každý neprozkoumaný kout a promýšlet další postup. Na druhou stranu je ale nutno přiznat, že opakovat jeden level 10x kde Vás pokaždé zabili těsně před koncem zřejmě mnoho hráčů odradí a člověk ztratí nervy, pokusí se level "proběhnout" (což se mu nemůže podařit) a vztekle hru zavře.

Dave na mobilu!Rok vydaní: 1991

Vydali: Softdisk

Obrazek:
Angelo
Dangerous Dave 2: in the Haunted Mansion - stáhnout

47xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelotaxik 29.08.2011 reaguj
Máte blbě link http://dave-mobile.com/