Eternam
Eternam - náhled

Toto recenze bude trochu odlišný od zbytku, od úvodu do hry ve skutečnosti je napsaná na zadní straně boxu a ne daný v hře sám. Ale předt

...

International Tennis Open Recenze

Recenze | Screeny


Jak jméno navrhuje to je hra tenisu, který opravdu toho není mého vkusu. Ale hra je hezká dost, aby hrála jednou za čas, dokonce pro lidi jako já sám kteří nejsou fanoušci tenisu.

Na začátku hry, tam je menu kde můžete si vybrat volby pro hra hra, chrání, náklad nebo opustil.Kdy vy přejete si aby opustili při hrající, jen tisk ' Esc ' které vrátí vy k volbám obrazovce. Zde, vy můžete praktikovat vaši servis nebo praxi proti stroji, začít utkání nebo připojit se k turnaji. Když jste jednou vybrané herní zábavné volby, vy ihned stojíte na tenisovém kurtu s raketou k dispozici, připraven začít udeření který míče.

Vy pohybujete s kurzovými klávesami a servírovat s číselným 1. Vy můžete nastavit váš pohyb příručce nebo automatický, ale abych řekl pravdu já ne - jsem necítil rozdíl. Musíte sloužit míči nebo dostat to. Vy můžete udeřit buď obranně nebo urážeje. Samozřejmě, předmět hry je aby vyhrál všechny zápasy a, nakonec, turnaj.

Jestli nejste hrací v turnaji, můžete si vybrat jeden ze čtyř hráčů aby hráli proti - jeden jednoho. Vy můžete také vybrat si jeden ze tří jiné soudy: Londýn - tráva, Paříž - jílnebo New York - cement. Hra také má dva-hráčskou volbu kde vy můžete hrát proti přítel. Jestli vy rozhodnete se hrát v módu turnaje, můžete si vybrat hostitelské město z celého světa a vstoupit v čtvrtfinále.

Grafika běží hladce a jsou hezcí dost ale nechá vás popadat dech. Zvuky jsou ok, také, ale nic zvláštního. Vy slyšíte na zdraví ze zástupu, hlasatel dávající skóre a krátký popis vašeho oponenta. Stejně jako zvuk míče být udeřené a přistání na dvoru, tyto jsou jediné zvuky uslyšíte. Nicméně, jestli vy rozhodnete se opustit utkání před je po všem, můžete si vybrat jen sledovat do konce.

Dohromady, tato hra je hezká změna z mozku roztahování dobrodružství a her hádanky, ale podle mého mínění tak průměrný že začíná to být nic víc než tři.

Toto hra provedla bezchybně používání Win98. Na začátku hry, a kdykoli vy vrátíte se do voleb obrazovky, tam je příjemná zvuková kulisa se žádný ze skřípání to bylo zkušená s WinXP.

Hra běží OK ve WinXP ale vypne reproduktory. Já jsem jen dostal pronikavé hluky kdy já jsem začal to. Všechno ostatní běží pokuta. Vy můžete také provozovat hru v rozdílných jazycích. Pro spustit to v angličtině, musíte kliknout na TENA.exe soubor. Kdy já jsem klikl na TENE, já jsem dostal Españaiol verze.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Infogrames

Obrazek:International Tennis Open - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo