Abuse
Abuse - náhled

Hlavním hrdinou hry je Nick Vrenna, který byl nespravedlivě uvězněn ve vězení, kde zaměstnanci provádějí neetické lékařské experimenty na vě

...

Innocent Until Caught Recenze

Recenze | Screeny


Tayte systém. Jeden z nejvíce smrtelného míst informovaného vesmíru, kde nebezpečí se skrývají za každým rohem... nebo za nejbližším meteorem. Ne místo k nim pro žádná zdravá bytost, ale vy jste Jack Ladd; největší daň deviant na živu. Vy jste dařili se vyjít dobře z všeho doposud, UNTIL I.R.D.S. ( mezihvězdné decimování příjmu služby) rozhodla se dohnat vás. Oni chtějí co vy dlužíte je; pokuty pro stovky těžké zločiny, tisíce provinění, a miliony UNTAXED kreditů vydělaly. Vy máte 28 dny zaplatit to všechno podporovatnebo doženou vás... muče vy trochu, prodat vašim vnitřním orgánům a nakonec zabijí vás. Vy musíte ujistíte se, že on bude dařit se sbírat sumu zmíněnou.

Hra cítí hodně jako vesmírné hledání 6 - Roger Wilco v míšní hranici. To je těžké říct přesně proč, ale možná, že to je tragický hrdina, vesmírná dobrodružství a obydlí chudých čtvrtiny oni oba uvádějí. Jak vidíte z obrazovek hra dodává velmi dobrou in - game grafiku, ale skvěle poskytnutá film grafika! Herní rozhraní je také ohromný. Jestli vy jste obeznámen s nějakým /každým /žádným typem dobrodružné hry, vy budete schopen jen přímý skočíte do akce. A nejste - li obeznámený s tímto žánrem, hra je vynikající úvod - slučovací dobré psané spiknutí, mnoho humoru, zajímavých a zábavných dialogů, nádherný grafický, hezký zvuk a moc praktická scénová mapa. Scénová mapa ukáže vám přehled aktuální obrazovky s východem body a tak dále. A ohromná pomoc pro newbie hráče, ale také pro veterány.

Hra není dobře známý, ale doufám, že dát to na toto místo to dostane chválu to zaslouží si. A silné hry pro každého člověka se žádnými stinnými stránkami.

Někteří z můžete zažít chybu při zkoušející nastoupit vlak v podzemní dráze. Jestli vy běžíte hru v DOSBOX ověřte si, zda vy zvýšíte cykly k přinejmenším 6000 před začínáním hry. Rostoucí je zatímco in - game nesplňovat účel.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Divide by Zero

Obrazek:Innocent Until Caught - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo