Dizzy - The Fantastic Adventures of Dizzy
Dizzy - The Fantastic Adventures of Dizzy - náhled

Fantastický Adventures závratný je první závratná hra vytvořila přímo pro PC stroje. To bylo zřejmé že PC konverze her původně udělaly pr

...

In Search of the Lost Words Recenze

Recenze | Screeny


Při hledání prohraných slov (1996) je okouzlující vzdělávací hra přizpůsobený směrem k stavení čtení a zručností v chápavosti starších dítě. Grafika jsou okouzlující, a hra rychle se stává immersive, kreslením hráčem do jednoduchý ale zajímavý děj.

A magické vejce bylo použité v starověkých dnech zlým králem, za pomoci stejně zla (samozřejmě, jak mohl být jinak?) černokněžník, vybojovat celé země a zotročit jejich národy. Ale pak král zemřel, a černokněžník zapečetěné jeho tělo v chrámu na vzdáleném ostrově, zatímco vejce bylo ztracené pro historie.

Hra začíná kdy vejce líhne se do malé modré kreatury s trochu červenou anténou na vrcholu jeho hlavy. Teď on musí udělat jeho cestu přes série místností, stavení a vnější prostředí do té doby, než on dosahuje vzdálený ostrov kde on může rozbít kouzlo jež by přineslo zlého krále zpět k životu, zotročit svět znovu.

Hra

rozhraní je intuitivní a snadno použitelný; jednoduchý ukázat a kliknout vybírá a jmenuje objekty, z nichž některé jsou zvýrazněné později pro použití v sidebar. Každý objekt kdy odkliknutý odmění vás s rozkošnou animací, a někteří jsou brány do minigames, většinou paměť a match - up vyzývá, celou cestu skrz hlavní děj který dá vám extra příslovce a přídavný jména která hodit se později.Na konci každého stupně, tam je část příběhu vejce, a rozšířením kreatura, která má propasti v tom že musíte se naplnit - ův ztracenými slovy ' titulu.

Když jste jednou nalezené každé slovo (a část z nich nejsou zřejmí vůbec, jako kliknutí na velkou vázu jen mít to nazvalo papouška protože to je to, co skrývalo se v tom) vy můžete postupovat k další fázi vaší cesty.

Mé jediné brblání s hrou je že v době to stalo se něco jako skrytým objektovým cvičením, s jedněmi nebo dvěma slovy téměř nemožné aby našla, braní teorie hledání k extrémního.Ale jakmile vy dostanete se přes zklamání a dařit se vyhrát, vy odpustíte muset najít ' kuráž ' v kmenu stromu a připouštět že to byl rozkošný titul který má cenu hry-skrz nejméně jednou, jen pro příčinu zvědavosti.

Ne nejvzrušující nebo složitá hra já jsem vůbec kdy hrál v jeho žánru, ale to má šarm a myšlenku za tím, tak já dám tomu dobře zasloužený 3.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Compedia Software & Hardware Ltd.

Obrazek:In Search of the Lost Words - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo