Great Courts 2
Great Courts 2 - náhled

Ohromné soudy 2 je druhá hra trilogie udělané Ubi Soft a modrým spojením osmi bitů, a byl vypuštěný v roce 1991. Ohromné soudy 2 byly udě

...

Igor - Objective Uikokahonia Recenze

Recenze | Screeny


Příběh:

To je ukázat a kliknout dobrodružnou hru udělanou Pendulo Studios v roce 1994. Vy hrajete Igora, student ve škole. Vy zoufale chcete schůzku s dívkou vašich snů, Laury. Bohužel, zdá se že váš rival, Phillip má víc šance s ní.

Třída biologie pokračuje školní cestu do tropického ostrova Uikokahonia. Toto vypadá jako perfektní příležitost k tomu, dostat blízko u Laury, to je jen škoda vy nejste ve třídě biologie. Musíte najít si cestu k dostat přijatý do cesty biologie. Samozřejmě, vy také potřebujete aby platili na cestu nějak.

Skrz vaše úsilí k dostane se na cestu, vy najdete sebe zapletený v zlém plánu týkajícím se podloudníků. Musíte si najít cestu k zastavit je.

Hra má humourus příběh, a Igor vyjde ven s nějakými zábavnými komentáři.

Hra:

To je hezká naivka aby hrála. To užívá ukázat a kliknout systém podobný starým Lukáši umění hry. Tam jsou slova podél spodní části obrazovky (hovoru, trval, pohled, užívat atd) že můžete kliknout na aby říkali vašemu znaku co dělat.Jestli chcete mluvit s Phillipem, kliknout na ' hovor ' , a potom kliknout na Phillipa. Pro pohybovat, jen kliknutí na oblasti obrazovky a Igor bude pohybovat tam. Vaše položky inventáře jsou ukázané podél spodní části také, a vy můžete přetáčet směrem nahoru nebo dolů k vidět více položek.

Musím varovat vás, tam je HORRIBLE bludiště v kostelu. Já jsem udělal mapu, a zahrnutý to jak separátní soubor.

Stiskněte vesmírnou překážku k předložit nabídky pro volbu parametrů. Toto dovoluje vám chránit a naložit vaši hru, stejně jako opustit hru.

Grafika:

Grafika jsou moc moc v stylu starých Lukáše umění hry. Uvažujte o opičím ostrověnebo Indianském Jonesovi a zkáze Atlantidy. Oni jsou hezcí a malebný, a kreslí vás v k hře. Nicméně, nějaký položky jsou těžko vyhotovit z pozadí, a nějaký lov pixelu je požadovaný.

Hudební a zvukové efekty:

Hudba je radostný a podnětný. To drží vás kdo se zajímáte o hru. Zvukové efekty jsou také hezký dotek. Vy můžete slyšet ptáky švitoření v pozadínebo vodopádu proudem.Znaky:

Tam jsou hezkých pár humourus znaky v této hře že vy se setkáte. Někteří jsou pomoc a někteří jsou překážka.

Hádanky:Některý z hádanek jsou docela klamaví a nelogický, zatímco další hádanky jsou moc snadné. Zkuste všechno s cokoli, vidět jaké výsledky vy dostanete.

Shrnutí:

To je hezký, legrační hra která nějaká /každá /žádná Lukáš umění fanoušek bude vychutnávat. Chlapec chce dívku, pak nalézá, že on musí zastavit kriminálníky. Příběh má mnoho humoru, a hudba je moc podnětný. Pixel lov mírně je frustrující, a někteří lidé najdou církevní bludiště moc otravný. Celkově, to je hezká hra mající cenu hraní.

DosBox - The hra běží jako po másle, s plným ovládáním myším. Doporučujte.VDM zvuk - hra pracuje, ale užívají kurzorové klávesy a vstoupit.Windows XP - hra pracuje, ale užívají kurzorové klávesy a vstoupit. Žádný zvuk.


Rok vydaní: 1994

Vydali: P??ndulo Studios, S.L.

Obrazek:Igor - Objective Uikokahonia - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo