Impossible Mission II
Impossible Mission II - náhled

Nemožná mise II je pokračování extrémně populární a úspěšný 1983 herní nemožná mise (udělaný pro spektrum ZX a staršího kapitána 64). Jak

...

Hexx - Heresy of The Wizard Recenze

Recenze | Screeny


Na světě vy vstupujete do žít jednou čtyři bohy, každý být patron jistého typu kouzla. Ještě tam byl mág který ne - prohýbal se před každý z jich. On je neznámý One, ten, kdo jsem spáchal kacířství! Jednu chvíli on byl schopen otevřít vír čisté magické energie a s tím on vypudil bohy v zemi snu a uzamčel je v křišťálových vězeních.

Krystaly jsou nyní roztroušený po žaláři oblasti a to je vaše mise do znovu získat je a obnovit pořádek. Vy jeden bojujete s kacířstvím Wizard.

Hexx je průměrná RPG hra s ohromným úvodem, ale bohužel sledování nahoru je docela průměr.

Vy vyberete si stranu ze čtyř (tam jsou také čtyř závodů s jinými silami: válečníci, průvodcové, tuláci a vrazi). Každá znak bude mít jistá základní výbava, mezi která jsou také společné klíče. Vy budete potřebovat ty hodně. Vy bude také schopný koupit je po cestě, s penězi znaky buď přineslynebo vy jste našli po vraždě monstra nebo deset.

Po vybírající straně vy začnete v hradu, co podobá se bludišti. Tam jsou jiné uzamčené dveře vy potřebujete aby otevřeli aby jste mohli postupovat a mnoho nepřátel za nimi.

V závislosti na kterém znaku vy jste vybrali aby ovládali, vy budete schopen střílet, jste obsadili hláskujete, swordfight... oponenti.

Hra je řízený oba klíči a myší, ale nevím proč vy potřebujete kliknutí na pravou klávesu pro většinu příkazů (pamatovat si RIGHT-CLICK).

Grafika jsou docela hezká. Jako u nejvíce RPG z dokonce nízkého věku, vy máte druh 3D pohledu. Objekty bude neviditelný jestli příliš daleko a dostanou větší a víc rozlišitelný kdy blíž nahoru. Pozadí jsou docela hezká, pravděpodobně víc zdobená pak většina brzkých středověkých hradů.

Zvuky nejsou moc. Otvírací skóre je OK, ale opravdu nenastavit náladu a později zvuky jsou docela málo a jestli vy vypnete mluvčího jistě vy ne- minete je.

Dohromady to je jen další RPG hra, kde vy potřebujete aby porazili síly zla v světě kde vy docela omezená svoboda (ne jako nějaký další RPGS která opravdu vám dovolí téměř dělá cokoli).


Rok vydaní: 1994

Vydali: Psygnosis Limited

Obrazek:Hexx - Heresy of The Wizard - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo