ACE: Air Combat Emulator
ACE: Air Combat Emulator - náhled

ACE - soupeř leteckého boje byl jeden z mých oblíbených letových simulací na C64, třebaže nemůže to je opravdu nazvaný simulace jak tam j

...

Hat Trick Recenze

Recenze | Screeny


Už jste někdy snili o vyhodnocovací klobouku-triku? Pro být úžasný útočník který může obejít brankáře třikrát v jedné hře? Dobře, za pomoci této hry, vy můžete zkusit!

Hattrick byl vyvinutý v roce 1984 od Ataria Inc . To začalo jeho život jak fungující na vhození mince hra, pak v roce 1987 to bylo portovat PC, C - 64 a nějaké další platformy.

Hra je opravdu jednoduchý. Váš tým se skládá z jen dvou hráčů - brankáře a bruslaře. Zajímavost je že vy ovládáte oba dva zároveň. Brankář pohybuje jen nahoru a dolů blízkého cíle a bruslařové mohou pohybovat se kolem celého kluziště. Kdy váš "on - field" hráč pohybuje nahoru nebo dolů, brankář dělá stejný. Jeden věci, které mohli byl považován za otravný na začátku je klouzání. Hokej je hraný na ledu, tak to je plus pro realismus, ale vy potřebujete aby dostali pocit toho předtím, než vy můžete zvládnout hattrick.

Grafika jsou jednoduchá. Hráči jsou mírně animovaná a celá hřiště je ukázaná jednoho obrazovky - žádného rolování potřebného. A hezký dotek je že když hráči pohybují, oni někdy oni opustí škrábance na ledu. Tyto jsou pak odstranění speciálním strojem během zlomů mezi obdobími.

Můžete si vybrat hrát si s počítačem nebo s jinou osobou. Protože síťová hra není podporovaný, tam je dobrá příležitost že jiskry začnou létání mezi hráči, jako v skutečné hře hokeje. Myslete na to před pozváním vašeho přítele volské kůže pro utkání.

Já mám rád staré hry a jejich jednoduchost. Proto já dám hattrick mnoho 4. Já věřím, že hratelnost této hry může být tak velký jako nejnovější high - end grafická verze EA NHL.

Ovládací prvky: Numpad + nula aby střílela

hru práce na XP, ale je nemožné hrát. Vy ztratíte utkání za méně než sekundu. S DOSBOX měl bys nižší DOSBOX cykly pod 1000 dostat pravou rychlost "hattrick"


Rok vydaní: 1987

Vydali: Bally Sente

Obrazek:Hat Trick - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo