Jetpack
Jetpack - náhled

Jetpack je stará hra, která stala se freeware (abandonware) pár let předtím. Toto hra je veselá zábava a vyzývavá. Cíl v jetpack je aby s

...

Gertrudes Secrets Recenze

Recenze | Screeny


Žertem Gertrudina tajemství jednoho inklinuje k cítit se jako to je nějaký druh brzkého předchůdce Rockyových bot a robotického Odysseya. Toto hra je podobný jiným v , že hráč ovládá obdélník který může nést jeden objekt najednou a herní hra točí se kolem umístění objektů kde oni náleží. Nicméně, kdy pravda je zábavný že tato hra vyšla roky po Rockyových botách a robotickém Odysseyovi, jeden musí zajímat se co se stalo. Gertrudina tajemství není špatná hra v žádném případě, ale ve srovnání s jeho předchůdci to je moc jednoduché hry, která zvažující složitosti jiných nemusí být zlé věci.

Pro začít Gertrudiny tajemství, které vás potřebujete aby vzali husu Gertruda z jejího hnízda a snížit jí v místnosti hádanky. Gertruda pak přijde s kusy že vy budete potřebovat aby dali do správných míst. Jestli vy dali kus na nesprávném místě to bude vypadnout. Jestli vy skončíte celou hádanku Gertruda odměňuje vás s "cenou" která je držená ve vaší místnosti trofeje. Hromadící se všechny trofeje je jméno hry.

Hádanky jsou obecně jednoduché a rychlý aby řešily.- ův sadové hádanky ' zahrnují pořádající kusy v mřížce podle tvaru podél řad a barvy podél sloupců.vlakové hádanky ' zahrnují objednávání kusy podle zda oni potřebují být jednou nebo dvakrát odlišný od kusu před nimi ve vlaku.hádanky oka ' zahrnují hádající Gertrudino skryté pravidlo kvůli tomu, co jde dovnitř a před boxy a dostává komplikovanější mít dvěma vloženou smyčku kde uvnitř spojených oblasti kusů potřebovat přizpůsobit podle dvou pravidel.

Chcete - li několik rychlé a snadné hádanky, pak Gertrudin tajemství je vítané odchýlení a zaručený aby byl hodně veselé zábavy. Ale dát si pozor, jak vy vidíte vaši pokladovou místnost dostat naplněný váš instinkt aby sbíral může rozkopnout a vy najdete sebe neschopný aby opustili do té doby, než vy jste odemkli všechno Gertrudiných tajemství!

Můžete chtít zpomalit hra také s utilitou zpomalení nebo DOSBOX. Jestli vy máte útrapy stává váš kurzor aby pohyboval pomalu s KLÁVESOU SHIFT užívat číselné klíče s num num - lock na.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Learning Company, The

Obrazek:Gertrudes Secrets - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo