Kings Quest II - Romancing the Stones VGA
Kings Quest II - Romancing the Stones VGA - náhled

AGD Interactive uvolnil finální remake královského hledání 2 v roce 2003, stejný rok že oni dali poslední úpravy královskému hledání 1. H

...

Gene Machine, The Recenze

Recenze | Screeny


Příběh: 5/5

to je 19. století, a vy jste Piers Featherstonehaugh, nejvíce neznámý slavný dobrodruh britského impéria. Vy jste jen vrátili se z mise v Americe, a nyní jsou zpátky pro nějaký dobře zasloužený odpočinek, ale běda!! mluvící kočka zasahuje. Víc zmatený skutečností, že kočka nemůže vyslovit vaše jméno správně, pak fakt, který on mluví, že vy slyšíte poslouchat jeho příběh. Zdá se zlé doktorské Dinsey (jaké známé jméno) vytvořilo stroj který kombinuje dvě kreatury, a transformuje je do jednoho! A ještě hůře, on plánuje užívat stroj aby vytvořil armádu monster převzít svět.

Tak Piers sady ven zastavit tohoto zlého doktora, být inteligentní jak Piers, tento musí být moc snadný úkol. Já mám na mysli po jen 15 minutách hry, já jsem zničil první počítač vůbec kdy budovat. Já jsem povzbuzoval J.T. Trhací stroj do dělání něco o hříšnících v Londýně, a já jsem vysmíval se faktu mému vlastnímu doktorovi budou zlá mysl. Co by to mohlo chudý Dr. Jekyll musí ahoj(y)de v každém případě?

Ano, náš Piers je asi tak chytrý jak zadní strana krávy, a má stravu jako šarm jak ten. Ale to dělá zabrání jemu z toho, být snobský, vůbec ne! A s tímto bláznem vy musíte chránit svět, hrome.

Hra: 3/5

hra není že velký, a ve skutečnosti spíše jednoduchý. to pracuje úplně ukázat a kliknout systém, a kurzor říci vám, kdy, že vy jste vznášíte se nad něco důležitého. Ještě navíc, položky které může být vzaté nebo užívané opravdu vystoupit z pozadí. Tak já pochybuji nějaký /každý /žádný tvrdý odváží se fanouška budou mít těžké čas praskání tohoto ořechu.Grafika: 5/5

hra má znaky kresby, wich dají tomu nadčasový pohled. někteří mohou nenávidět to ale já jsem byl našel to podle mé chuti. pozadí jsou dokonalá pro hra, a ladit opravdu dobře s příběhem.

Zvuk: 2/5

If vy doufáte v chladné zvukové efekty, malér, zvuk není že ohromný v této hře hudba není ohromný také, to je stejný stále znovu. To je ve skutečnosti vše, co já jsem chtěl říct o tom.

Celkově: 4/5I by hodnotilo tuto hru 3, jeho hezký, ale má své stinné stránky. Nicméně Piers neznalá hloupost, při důvěřující on není nic krátký z génius, táhl to přímo zpět k 4. Pokud se vám líbí suchý humor, chcete hrát jednoduchý ale legrační dobrodružství, jít stáhnout to. Jestli vy jste typ osoby která skončila Mysta za několik hodin, tento probarly zvyk být hodně výzvy, ale že dělá udělá dialouge méně zábavný ačkoli.

Běhy hezky v dosbox, jestli vy vyšroubujete cpu cykluje. Běhy ještě lépe ve vyhrají XP, ale vy zvyk má nějaké zvuk. na druhé straně, vy zvyk chybět moc také. Možná, že bys byly nějaké problémy stává se vaši hru ušetřenou v XP ačkoli, to pracuje dobře v dosbox.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Divide by Zero

Obrazek:Gene Machine, The - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo