Pac-Man
Pac-Man - náhled

Pac-Man plošinová počítačová hra(plošinovka) vyvinutá japonskou společností Namco. Pac-Man spatřil světlo světa v Japonsku 22. května 1980.

...

Gauntlet Recenze

Recenze | Screeny


Železná rukavice byla vytvořená od Ataria INC. v roce 1988. Toto série vždy je jedna z mých oblíbených akčních počítačových her a je podle mého mínění téměř lépe než extra Mario bratři 3.

Po titulní obrazovce, vy skončíte ve výběru znaků obrazovce. Vy máte na vybranou mezi čtyřmi znaky vy můžete hrát. Mohl si vybrat Thora, s jeho smrtící bojovou sekerounebo Thyra, valkýra, s jejím smrtícím kouzelným mečem. Na druhé straně, tam je také Questor skřítek, s jeho smrtelným cílem, úklonou, a šípynebo možná Merlin, mág, s jeho blesky a ohněm soupravou vaší chutí. Každé znak útoky jsou stejně silné.

Hra zdá se jednoduchý nejdříve, ale, věří mi, tato hra je tvrdý. Ovládací prvky se skládají z posunu znaku s kurzorovými klávesami, pomocí vstoupí aby střílely, a mezerník aby vyklidil nepřátele s kouzlem. Nepřátelé dělí z generátorů v úrovních. Ověřte si, zda vy zničíte generátory tak rychle, jak je to možnénebo jinak hordy nepřátel obklopí vás ihned a ujistíte váš znak je je pod drnem. Nepřátelé v rozsahu od mumií duchům a dokonce zubatá. Zvláště dává si pozor na Grimův, jak on zpomalí vy tak on může uchopit vás. Jestli on dělá uchopit vás, on bude rychle odtékat vaše zdraví pokud vy nezničíte jemu. Vy můžete použít kouzelné nápoje vyklidit všechny nepřátele na obrazovce. Poklad je hojný na každé úrovni, tak ověřte si, zda vy vezmete to k zvýšit vaše body. Jezte maso aby ozdravělo, a ověřte si, zda vy zvednete každý klíč, který vy vidíte, jak tito můžete být užíván pro otevřít hrudi a dveře.

Co se týká grafiky jít, oni nejsou nejlepší, ale oni nebrání legrační kvalitě hry. Oni mohou udělat to tvrdší aby říkali jaké monstrum je které, ačkoli. Hudba v hře je vaše základní arkáda hudba, ale toto přidá k dobrému nastalgic pocitu hry.

Já jsem těšil se z této hry moc moc, a já pochybuji tam je kdokoliv venku kdo by ne. To je rozhodně klasika by neměla byste se zříct na.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Atari, Inc.

Obrazek:Gauntlet - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo