Skyfox II - The Cygnus Conflict
Skyfox II - The Cygnus Conflict - náhled

' Fox je zpět... v osnově rychlosti!

Skyfox II: Cygnus konflikt je pokračování originálního 1984 Skyfox hra. Zatímco první Skyfox

...

Gargoyle Medieval Pack Recenze

Recenze | Screeny


Středověký balík chrliče se skládá z tří podobných her. V každý z těchto Gargoyles jsou zlé kreatury z kterého malí skřítci zkoušejí bránit sebe.

GARGOYLE

v tomto herním jednom odporném chrliči zkouší spálit hrad. Vy ovládáte nádrž vodní a váš práce je aby chytila ohnivé koule předtím, než oni přistanou na zemi. Na každé souběžné inscenovat rychlost monstra a řízené střely on střílí zvýšení.Vy můžete sbírat drahokamy padat z oblohy k dočasně udělat váš tank širší, ale dá si pozor na kameny, jak oni dělají opak. Po dvou vlnách ohnivých koulí chrlič pokračuje do hradu, a pozadí v hře změnách proto.

Vy máte vícenásobné tanky na jiných úrovních - tři z nich v mostech - pokaždé když vy minete ohnivou kouli vy ztratíte váš nejnižší tank, dělání hry daleko víc obtížné. Jestli vy minete ohnivou kouli s vyšším rovným tankem, prosíte chytit to s nižší jedním - jestli vy máte ještě to - jinak vy ztratíte život.

Nezapomeněte aby tiskli prostor na konci každého kola - to je nezbytné aby jste mohli začít další vlnu ohnivých koulí. MANIA

GARGOYLE

to je útok! Gargoyles shromáždil se jejich nejlepší vojáky a zaútočí na se vším oni mají! V této hře vy ovládáte střílející nákladní vůz, a vaše poslání je vyhladit tyto pacholky s příděmi a šípy. To je pravděpodobně nejvíce komplexní hra z této sbírky; v každém pátém stupni vy setkáte se šéfem, moc větší verze letících monster vy bojující v předchozích čtyřech úrovních, a jestli vy uspějete to není čas pro pokřikování - nové vlny brzo bude blížit se k, a jejich síly willbe víc smrtelné!

Vy nejste bezbranní, nicméně jak po každém šéfovském boji vy můžete koupit položky aby expandovaly vaše- ův schopnosti nákladních vozů. Mohlo by to být lepší zbraň, větší hrnce v kterém sbírat prémienebo jen hojivý elixír. Je tam několik druhů prémií které padat ze zabitých chrličů - mohlo by to být mince v různých druzích  hodnotnebo jedny z mnoha jiných elixíru láhví. Tyto může dát vám hojivý účinek, bomba (stisknout mezerník použít) nebo mít nějaký další překvapivý účinek. Tyto prémie nejsou snadné aby chytily. Vy můžete sbírat je jen s jedním z hrnců na okraji vašeho nákladního vozu, a hrnce jsou zničitelné - jestli řízená střela chrliče udeří to, je to pryč až do dalšího kola. REVENGE

GARGOYLE

tentokrát chrličů napadly hrad a oni vyhazují vaše společníky. Vy ovládáte záchranářské tým - dva skřítky s trampolínou aby chytila vaše bratry. Ovládací prvky jsou zjednodušené v této hře; jak vaši skřítci mohou jen stát v třech pozicích, vy ne stále neposunete se zemi. Vaši společníci jsou hození z jiných výšek, a odrazit se z trampolíny k stejné výši jak oni byli hození z. Dobré načasování je všechno co vy potřebujete aby postupovali v této hře.

FINAL WORDS

If vy stáhnete tento archiv, vy dostanete tři docela jednoduchý-styl arkády her. Nic nového, nic zvláštního, ale tyto hry nejsou v jakkoliv špatné. Já bych umístil je někde uprostřed - oni mohou být hodně veselá zábava, ale pravděpodobně nebudete držet vás v počítači pro příliš dlouho.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Synaptic Entertainment

Obrazek:Gargoyle Medieval Pack - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo