Aquaphobia
Aquaphobia - náhled

Původně nazvaný ' hluboký mořský potápěč ' , toto málo hry je horizontální-rolovací střelec vytvořený od Briana Goble a chráněný autorský

...

Galaxian Recenze

Recenze | Screeny


Galaktický je klon světoznámého vesmírný Invaders a to hodně vysvětlí co hra je všechno o. Vy musíte vymazat vlnu po vlně cizích vetřelců aby udělali body. Vyšší v hejně cizinec je , více bodů, které vy vyděláváte. Cizinci udělají to tvrdší na vás leteckými pumami a použitím sebevražedných útoků na vás. Oni nenapadat vy jak oni dělat ve vesmírný Invaders, ale stálé střílení a překvapivý útoky držet napětí dost vysoké.

Z 1983 hry nemůžeš opravdu očekávat moc z hlediska grafiky a zvuku. CGA a mluvčí-pípání je co vy dostáváte. Skřítci jsou hezcí dost ačkoli a pípání nejsou otravná (a tam je volba aby vypnula zvuk). Samozřejmě jsou chvíle problémy, tak vy musíte zeslabit počet cylces v DosBOX k holému minimu (ale drží to vysoký dost tak hry staus vyzývavý). Alternativa je aby hledala 4.77 Mhz XT stroj k hraje to na :)

vy můžete nastavit 6 úrovně potíže v rozsahu od dost snadný (1) blízký nemožné (6). Ve vyšších úrovních, stále více cizinců přerušení ztratí hejna a poměr v který oni shazují bomby jde nahoru. Vy můžete použít buď klávesnici nebo ovládací páku aby pohybovala vámi řemeslem a hra nabízí hot - seat dva-hráčský mód.

Dohromady, to je pěkná-záchranná hra nervu který opravdu dělá vás znovu prožít dávné doby. Hra zůstává pevný po všech těch letech a jestli vy účastníte se rychlé herní galaktické budete plnit vaši potřebu.


Rok vydaní: 1983

Vydali: Namco Limited

Obrazek:Galaxian - stáhnout

26xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo