MegaTraveller 2 - Quest for the Ancients
MegaTraveller 2 - Quest for the Ancients - náhled

Má rád MegaTraveller: Zhodani konspirace, jeho pokračování MegaTraveller 2: Pátrání po starých národech je založen na vynikající pero ces

...

Fury of the Furries Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra pravděpodobně není moc důvěrně známý většině vás protože to není velká klasická hra, ale předtím než vy konec snímání: mějte to cenu opravdu váš čas!!

Doufejme, já nyní mám vaši pozornost a my můžeme vzít dobrý pohled na hru. Kdy vy začnete poprvé, to není opravdu působivý. Grafika jsou hezká ale ne extrémně dobrý, zvuk je jen hudba a hra je trochu pomalý....

Ale nenechávejte to odstrašit vy! Potom co vy dokončíte několik prvních úrovní, vy začnete vidět kouzlo hry. Grafika jsou ještě jednoduchá ale s mnoha detaily v sobě. Jestli vy vypadáte velmi těsně na úrovni, vy dokonce uvidíte hodně velikonočních vajec. Zvuky ještě pokračují v opakování sebe, ale které bude neobtěžujete vás už ne protože vy budete úplně ponořené do hry. Každá úroveň se stojí zbrusu novou výzvou, a kde vy první jste mysleli, že hru nudila, náhle to je extrémně návykový!!

Doufejme vy rozumíte že to je hra která potřebuje nějaký čas na to vyhrát vaše srdce, tak dát tomu šance a to nezklame vás. Pro všechny, kdo stále chtějí vědět, co druh hry to je, pokračovat v čtení aby mohlo zjistit.

Zlost kožešníků je platformní hra kde vy hrajete si s 4 jinými druhy kožešníků. Každý z nich má zvláštní schopnost (střílení, plavání, kopání a tak dále) že vy potřebujete aby použili na správné místo k tomu, aby udělal to do konce úrovně.

To není moc originál v hře (čte: Prohraný Vikings), ale celá hra je velmi dobře vyvážený, a krátké úrovně jsou moc silná stránka této hry. Vy nikdy nedostanete frustrovaný v 1 úrovni protože oni jsou tak malí že můžete zkusit obtížné části mnohokrát bez potřeby dokončit velmi dlouhou část úrovně ze začátku!

To je těžké vysvětlit dobře proč to je takový dobrá hra, ale ujišťuji vás, a vy ne- nedostane zklamané. To garantuje hodiny hry protože tam je mnoho map s jinými druhy hádankami v sobě.

Důležitý: Běžte toto hru používání módy.netopýr soubor! Jestli vy začnete to s běsněním.exe, nebudete představený s volbou aby vybrala si jazyk a hra bude ve french


Rok vydaní: 1993

Vydali: Kalisto Entertainment SA

Obrazek:Fury of the Furries - stáhnout

27xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo