Traffic Department 2192
Traffic Department 2192 - náhled

Ministerstvo dopravy 2192 je třídílný shora dolů střelec. Jak s mnoha hrami z jeho času, první epizoda byla uvolněná jak shareware, s pos

...

Free D.C! Recenze

Recenze | Screeny


Dystopian světy jsou některé z mých oblíbených nastavení pro hry, knihy a filmy; nic dělá mě šťastnějším mužem než vidění jednoho dělaný dobře. Smysl předtuchy a hrůza ze světa šla špatný je mnohem víc zábava ke mně než perfektní utopie. Bezplatný D.C.! je nastavený v jen takovém světě: Jeden kde roboty převzaly celou planetu a poslední lidé jsou držení v Human zoo. Hlavní charakteristika je Avery Zedd, policajt z D.C.s minulost. On byl oživit aby vystopoval člověka odpadlíka pro roboty - - a já se ne- nezkazím žádný další z spiknutí. Ale ne všechno je tak zdá se ze všech stran tohoto příběhu: Každý člověk má jejich vlastní program v této hře.

Hra sám je dobrodružná hra, ale, na rozdíl od většiny jiných dobrodružných her, to není o řešení hádanek s položkami z vašeho inventáře ale spíše o mluvení s lidmi. Toto mohlo by odhodit některé lidi, jak normální řešení hádanky je jen nebýt nalezený. Nicméně, to dobře vejde se do hry; Bezplatný D.C.! není o řešících hádankách ve fyzické formě, ale o řešení hádanek v lidech. Vyřešení jak hovoří s nimi získat nejvíce informací, a cokoli oni jsou schovávající vy, potřebuje být zpracovaný z jich. To připomene mi Asimovovy roboty Dawn knih; lidi v herním světě blokují hráče, a vy potřebujete aby poslouchali a reagovat v správných způsobech jak dostat všechny informaci z jich, aby mohla řešit záhadu. Ne herní styl pro každého, ale jedinečný a chladný jeden k těm, kdo mají rádi to.

Grafika volného D.C.! jsou jen právo na tuto hru. Podaří se jim dostat atmosféru napříč spíše dobře, dokonce když oni nejsou nejlepší vůbec kdy udělaní. Znaky jsou ve skutečnosti claymation, a přidat zvláštní druh pohybového stylu; nicméně, já pochybuji byl bych zpracovaný toto ven bez to je zmíněný v dalších recenzích.

Herní pohled je rozštěpený na dvě části - - z nichž jeden je hlavní,, horní polovina v kterém vás kliknete pro pohybovat se kolem a zvednout nějaké věci. Další vzájemná ovlivňování mají spadeno na spodní část obrazovky; tato polovina ukazuje vaší zbrani nebo mapu, v závislosti na kterou vy aktuálně používáte, a dovoluje další interakce se světem a s Watson, váš robot. To také ukazuje vašemu Health v červenému a nepřátelskému v modré. Toto spletlo mě nejdříve, jak hráčovo zdraví je vpravo a nepřátelský nalevo. Obcházet na svršku je udělaný kliknutím na obrazovku, třebaže toto cítí nemotorný; v době vy jen může nezdát se dostat Avery jít kde vy chcete aby onnebo on dostane viset na něco, co on by neměl. To je také těžké říct jestli vy jste jen stává se přilepenýnebo nejste - li jste znamenali jít tímto způsobem vůbec. Odkráčet obrazovku v jižním směru (dolů) je jen možný kdy vy vidíte malý hranici barvy pleti značkovací bod na který kliknout. Nicméně, dokonce pak toto dělá vždy nepracovat. Kus práce na toto by měla řešit problém, ale to je snadné zvyknout si na a ne - neobtěžovalo mě po několika minutách.

Zvuk je slabý a hudba je OK, třebaže to zůstane v náhodných časech a nikterak přidává cokoli k hře. Tam hlas jednání pro některý z dialogu ale ne pro ostatní, a zda to hraje nebo nezdát se být trochu náhodný. Byl bych měl rád buď všechny hlasové jednání nebo žádný v tomto případě; celkově to přidává nic k hře a je nepříjemný v době.

Na závěr, bezplatný D.C.! není jeden z nejhorší, ale není jeden z nejlepších, také. Nastavení je ohromný a myšlenka je jedinečný jeden. Nicméně, ovládací prvky cítí nemotorný a často vést k Avery dostávání přilepenému, nezmiňuje se že nález odchody z obrazovek mohou být spíše obtížný v době. Grafika udělá OK práci ale jsou nic zvláštního, a hudba a hlasový jednání je nehotový a přidává nic k hře. Nicméně, jestli vy můžete přehlédnout tyto handicapy, hra je veselá zábava a příběh a nastavení jsou opravdu chladné. Já dám to 3 z 5.

Lisování S a L otevře zákrok a nákladovým volbám pro tuto hru.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Cineplay Interactive, Inc.

Obrazek:Free D.C! - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo