Callahans Crosstime Saloon
Callahans Crosstime Saloon - náhled

Callahanský Crosstime salón je jedním z nejvíce zřetelné her vůbec kdy udělané. Jestli vy jste hráli tuto hru předtím, cítí se svobodný a

...

Freddy Pharkas - Frontier Pharmacist Recenze

Recenze | Screeny


There je malá anekdota vzadu jak Freddy přišla k životu: Al Lowe diskutoval o tom, jak západní počítačová hra by mohla být veselá zábava. Postupem času, on zkusil vyslovit "rolníka" a "farmář" zároveň. To vyšlo "rolníka-cistu" a tak "Freddy Pharkas, lékárník hranice" narodil se.

Freddy Pharkas, Frontier Pharmacist je velká dobrodružství hra udělaný Sierra v roce 1992. To koná se v Coarsegoldovi, Kalifornii ( bývalé město zlaté horečky v starém západu) a vy hrajete roli Freddy Pharkas, bývalý gangster který stal se lékárníkem.

Freddy jen žila jeho život v klidu kdy Coarsegold náhle byl ohrožen sériemi útrap které občané nebyli schopní aby zastavili. To záleží na tobě chránit Coarsegolda používání jen vašich smyslů a nějaké tvořivosti. Během hry, vy budete potřebovat aby měli " Modern denní svazek Health a Hygiene" které jde s originální hrou, ale vy můžete stáhnout to z něčeho navíc (to je titulovaný jak příručka).

Grafika jsou hezká a hudba hodí se docela hezky s herním nastavením. Znaky ( detaily) jsou dobře tažené a pozadí se dívají pokutu také.

Jestli vy jste pravdivý Sierra fanoušek by neměl byste minout tuto hru, a nejste - li, neměl byste minout to také. To je jednoduše dobrá, zábavná a zábavná hra. (nebo jak počítačové hry World nazývaly to: " planoucí Saddles počítačových her").


Rok vydaní: 1993

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Freddy Pharkas - Frontier Pharmacist - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo