Utopia - The Creation of a Nation
Utopia - The Creation of a Nation - náhled

Vůbec kdy číst Thomasa Moorea? On popsal utopii jak místo kde (kromě jiného muž a žena by mohl vidět se navzájem nahý před svatbou a rozh

...

Fox Ranger Recenze

Recenze | Screeny


Fox Ranger je strana rolování vesmírný střelec. To sdělení mohlo rekapitulovat celou hru. Já není nikdy ve skutečnosti viděl hru tak bez svých vlastních originálních předností, že to ve skutečnosti promění na úplně neznámá a hra vanilky zatímco vy hrají to. Liška Ranger je právě jako jiný vesmírný střelec, ohromná prezentace, fantastický zvuk, dobrá hudba, obtížná hra, chladní šéfové, moci-ups, a nespočetní nepřátelé.

Si všimnete kdy vy poprvé běžíte Fox Ranger to vypadá velmi dobrý protože to je věk. Grafika jsou hezká a uhlazený, zbraňový efekty jsou fantastické, exploze vypadají skvěle, a je tam několik nepřátel na obrazovce najednou. Ale - to je cizí - tato dobrá grafika dostane v cestě hry. Zatímco vy jste střílející, vaše lesklé žluté kulky dívají se hodně jako nepřátelské projektilyy které udělají to obtížné aby uhýbaly jim. Věci stávají se ještě horší kdy vy dostanete silnější moci-ups jak zbraně jen naplní více obrazovky, dělání uhýbající téměř nemožného. Zatímco toto může je rovnováha mechanik ( silnější vy dostanete, snadnější vy jste aby hit) já opravdu pochybuji vývojáře ve skutečnosti chtěli udělat to tento zmatek.

Když přijde na moci-ups a nepřátele, oni jsou neuvěřitelně generičtí. Nepřátelé se skládají z trojúhelníkových lodí kosmických, plesnivých hledící sondování, a sebevražedné mini-lodě které běží právo směrem k Vám. Tam jsou nějaké odchylky od tohoto vzorce vděčně, někdy meteority budou pádit z oblohy ve vesmírných misíchnebo zbloudilý slečna spustí sebe za obrazovkou. Ale celkově, vy ne- nebudete vidět mnoho novinek. Kdy vy dostanete se do zbraní, zdá se hezký nejdříve, ale tam je moc štíhlé silokřivky-ups. Vy můžete dostat nějaké extra podpůrné věžičky, intenzivní lenoší paprseknebo šíření projektilyů které odejde křížem krážem, ale to je na jedno kopyto. S tím řeklo, já mohu přecházet k potíži. Toto hra triky a lži vám. První úroveň RIDICULOUSLY je snadná, ale pak jakmile vy dostanete se do druhé úrovně, to zdá se, že přepne dráhy, a začíná to být neuvěřitelně obtížný, se skoro žádnou obrazovkovou místností aby uhýbala, ještě šéf zdá se být uber rouška. Tam jsou rozhodně vyrovnávací problémy, ale hra je sladká zkušenost. Střílení je docela veselá zábava, a navzdory potížím vy se setkáte s, hra bude tlačit, že vás pokračovat. Plné moci k inkasu-ups a stávající se silnější a silnější je další pohon, a tak je nekonečné množství nepřátel. Hra má tahy-záda, ale to je spíše příjemný aby hrál.

Zvuk je čistě úžasný. Se skutečnými hlasy oznamujícími úrovní a tak dále Hudební dráhy jsou pamětihodné a přitažlivý, lodě vybuchnou velikost a hřmění, a moci-ups dávají uspokojující potvrzení vždy, když vy sbíráte jeden. Ne jen to, že, ale zvuk je velmi dobře dané dohromady. Jak vy zahrájete celé úrovně, hudba, zbraně, a celá jiná zvuky směs společně, a pocit hry je intenzivní. To je dokonalý příklad adrenalin jednoduše skrz zvuk. Já dám této hře rekvizity protože to je ohromná hodnota když přijde na znít.

Tak, Vy byste hráli Foxnebo jste měli bys ne? Pravdivá otázka je, vy vychutnáváte vesmírné střelce? Vy vychutnáváte rolovací střelce? Pokud ano, vyzkoušet to, možná, že bys mohl najít nějaký požitek. Ale jestli vy hledáte originalitu a nový dynamický k hře, dívat se někde jinde. Liška Ranger je nijaký, ale přinejmenším to je poněkud zábavný.

Běžte tuto hru přes proveditelný pojmenovaný "začátek".


Rok vydaní: 1992

Vydali: Soft Action

Obrazek:Fox Ranger - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo