Ultimate NFL Coaches Club Football
Ultimate NFL Coaches Club Football - náhled

Toto hra byla udělaná MicroProse v roce 1994. A nedělat si starosti jestli vy nevíte cokoli o sportu. Toto hra bude učit vás všechny tam

...

Floor 13 Recenze

Recenze | Screeny


Vítejte v Británii. Vítejte v jednom z nejmocnějších národa na světě. Vítejte v demokracii. Vítejte v podlaze 13!

V zemi ovládané demokracií a volným tiskem, skandály bude nekonečné! To je vaše práce aby postarala se o to tak ti výtržníci nezničí divy bezplatné země.

Vy jen odpovídáte ministerskému předsedovi. Vaše kancelář neexistuje a žádný dělá vaše muže. Můžeš zabránit skandálům z ničení vlády? Tam je jen jedna cesta abyste zjistili... Pojďme doufám, že jste netrpíte stejným osudem jak předchozí šéf podlahy 13.

Podlaha 13 je příjemný čas-zabiják s mnoha případů Požadování vaší pozornosti. Hra mohla by vypadat jako snadná procházka skrz park, ale nechat se zmást tímto. Budete muset projít každým případem který země na vašem stole s usilovnou přesností, nález každý málo detailu a udělat správná rozhodnutí vždycky. Vy můžete použít množství lidí aby dosáhlo úspěchu, a půvabný ministerský předseda on přidá stále více lidí vaší skupině. Tyto chlapi mohou dělají cokoli ze zapuštěných konce podezřelých osob a rozšiřující se tmavé propagandy, těžkému vyslýchání a atentátu a útokům!Ale tam je také spiknutí této hry, jak čas z času vy recieve mise ze záhadné skupiny nazvané ' Brotherhood Totha ' .

Nebojte se hra má ukončení, vše co potřebuje je štěstí a jasná mysl.

Jestli hra má jeden plesknutí to bude mít bude barvami... nebo spíše nedostatek toho. Toto hra budou tak ohromný kdyby to byla v barvách že to upouští celý bod protože to je jen černobílé, také mise mohou být moc tvrdý někdy.

Přece však hra je absolutní nezbytnost pro každý kdo má rád hry které nabízet výzvu!


Rok vydaní: 1992

Vydali: PSI Software Designers

Obrazek:Floor 13 - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo