Nerf Arena Blast
Nerf Arena Blast - náhled

Co by se stalo, kdyby vy jste vzali-bušící akci pulsu neskutečného turnaje (obvykle uváděný jako UT), odstranila celou krev a krev, a nah

...

Five-a-Side Indoor Soccer Recenze

Recenze | Screeny


To je jeden z prvních her fotbalu vůbec kdy udělaného. První verze hry Five - a - Side Indoor fotbal byl udělaný v roce 1986 !!), anglickou společností nazvanou Mastertronic Group Ltd. V této hře nemáte hodně, co je třeba udělat, jak vy jen zábavný fotbal - nic více, nic menší - a samozřejmě jako to je implicitní v jejím jménu, to je vnitřní hra fotbalu, s 5 hráči za tým. Vy jen máte 2 týmy: jeden pro vás a další jak oponent; tento oponent může být další lidský hráč nebo počítač.

Vy máte možnosti volby aby hrály celou hru nebo jen střílet nějaké pokutové kopy, stejným způsobem sám nebo proti příteli. Můžete si vybrat obtížnou úroveň a tam jsou tři z nich: Snadný, médium a tvrdé.

Tam jsou také tři důležité klíče že vy můžete použít během hry, tak já chci obsahovat je zde:

P: Pozastavte se hru pokračující herní V: Pro kloub zvukové efekty zapnout a vypnout F1: Přerušte hru

já jen dám této hře stupeň 2, protože to bylo jedno z prvních her aby byl udělaný pro PC (v čase kde Amiga a starší kapitán vládl), jak toto hra není moc dobrý: zvuk je špatný a grafika jsou jen normální pro čas ten byl udělaný.

Toto hra práce v DOS a DOSBOX, a jednou v DOSBOX vy potřebujete použít Ctrl+F11, redukovat CPE cykly; jestliže ne, hra bude běžet moc rychlá.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Mastertronic Group Ltd.

Obrazek:Five-a-Side Indoor Soccer - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo