Kings Table - The Legend of Ragnarok
Kings Table - The Legend of Ragnarok - náhled

Ano, to je boardgame. A ano, to je jedním z nejvíce smysluplný boardgames vy vůbec kdy narazíte na, spolu se šachy, a, dobře ... šachy. T

...

Fantasy Empires Recenze

Recenze | Screeny


Fantasy Empire je směs mezi RPG, turnbased strategií, a malo - taktické bitvy kde vy přímí řízení vaši válečníci/hrdinové RTS-WAY (toto může být vyhnuli se seleting "simulovat bitvy).

Hra koná se v zemi fantazie Mystara, kde " žalář pán" (hej ! - já jsem slyšel že jeden před) jsem dal vám challange (porazit vaše oponenty jako obyčejně). Kromě toho, děj nevadí - "kampaň" se skládá z jiných map kde vy základní děláte stejný - příkaz & vybojovat.

Turnbased strategická část je přímý foward - vy ovládáte váš Fantasy Empire, budovat budovy v královstvích (regionech) vy ovládáte, vytvořit nové armády, poslat hrdinové na hledáních, napadnout další království, a tak dále To může být docela matoucí na začátku (jestli vy nemáte čtenou příručku), od není žádného způsobu říkat co jiná stavení dělajínebo proč jisté věci se staly. Toto mohlo by být vážný problém, ale je udělaný nahoru pro jedním z nejhezčí rysů ve Fantasy císařstvích: "výuka".

Namísto tradičního textboxs zpětného šlehnutí nahoru a Říká vám co dělat, starý mág na vrcholu obrazovky někdy otvírá jeho ústa. Já křičel na mou obrazovku protože já jsem nemohl přijít na to, proč, že já jsem pokračoval v ztrácení království já jsem vybojoval, a náhle starý bastard vzbudil z jeho chrápání (on dělá že když vy jste zaháleti na chvíli) a říká: "sestavení drží uložit moc nad vašimi královstvími - vy jste prohráli mnoho válečníků protože vy nemáte dělaný toto...." Aaah, užitečný vskutku....

RPG Část hry není tak důležitý jak vy byste očekávali, mít vytvořený váš znak stejným způsobem vy dělat v AdD. Všichni vojáci mohou získat exp - ačkoli efekt to je jen to, že oni získají lvl a nyní jsou "Veteran vojáci" (nebo elita kdy oni získají další úroveň). Vaši hrdinové také zlepší - se stejným výsledkem. Futhermore hrdinové mohou získat zvláštní položky na hledáních, která vy neovládáte - vy jednoduše odešlou je na hledání, a potom oni buď vrátí pár otočení pozdějinebo oni zemřou hledající. Znak že vy vytvoříte na začátku hry zisků úrovní po každé dokončené mapě v kampani, která zlepšuje vaše celé impérium.

V taktické části, potom co vy jste rozmístili vaši armádu, vy ovládáte náhodnou jednotku v armádě. Vy pohybujete se kolem bojiště použití klávesnice a dokončit do jednotky umírá - pak vy ovládnete další jednotku. Legrační část zde je aby ovládala hrdiny zapojené do bitvy - vy můžete přepnout mezi hrdiny/jednotkami stlačením F1/F10, v závislosti na tom, zda vy jste útočník nebo obhájce.

Hudba v hře je průměrného jakosti - ne Wagneru, ale to dělá co it'ssupposed dělat. Totéž platí o zvukovém efektech dělání taktického boje.

Jednotlivá hráčská část hry má cenu 3,5 z 5 - je to velmi průměr, tam jsou velmi málo rysů který nebyl viděný před v té době (93/94), strategie se podobá že ochránce koruny, a RPG-PART je moc omezený. Taktické hra-palec-the - game není moc zajímavý jednotlivý hráč, ale kdy vy hrajete proti tvůj přítel (já jen mám jeden :D ) v hot - seat módu, taktické část kroky do znaku - to je velké legrace zabíjení tvého přítele- ovo lvl 35 hrdiny a sleduje jak jeho svět rozpadne se.....

Tak závěr je 4/5 do Fantasy císařství pro průměrnou jednotlivou hráčskou hru a ohromný určený pro více hráčů hra jestli vy máte čas pro to.

Část kobek & Dragons her sérií


Rok vydaní: 1993

Vydali: Silicon Knights, Inc.

Obrazek:Fantasy Empires - stáhnout

38xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo