Worlds of Ultima - The Savage Empire
Worlds of Ultima - The Savage Empire - náhled

Divoké Impérium bylo první v bohužel přechodný Worlds Ultimy sérií produkovaných původem v roce 1990. Využívající stejný herní motor jak

...

European Championship 1992 Recenze

Recenze | Screeny


Mistrovství Evropy 1992 bylo udělané v roce 1992 společností nazvanou elitní systémy Ltd.. Toto hra byla udělaná pro Amigaa a DOS, tak jestli chcete hrát tuto hru, kterou vy potřebujete použít DOSBOX.

Toto hra byla udělaná aby připomenula 1992 turnaj, kdy nejlepší evropské týmy času soutěžil o titulu. Skutečný vítěz byl Dánsko, které dokonce nekvalifikovalo se pro turnaj, ale kdy bývalá Yugoslavia nemohla vstoupit do dánského týmu byl přivolaný jak divoká karta. To je historický základ hry.

Toto hra nabízí vám mnoho voleb. Vy můžete hrát sebe nebo s jedním přítelem, a vy můžete nastavit délku zápasů k 5, 10 nebo 20 minutám. Vy můžete také nastavení klíče, které vy přejete si použít, vaše video a zvukové volby a vstupní jednotka (buď ovládací páka nebo klávesnice).

Ale nyní pojďme mluvit o hře. To je normální hra fotbalu, kde vy musíte dát gól, vyhrát a jít k další stupni. Můžete si vybrat váš oblíbený evropský tým, a prosit vyhrát mistrovství Evropy. Budete muset hrát na turnaj se dvěma skupinami 4 týmů. Nejlepší dva týmy každé skupiny bude kvalifikovat se pro polo-finále a vítězové polo-finále bude soutěžit o poháru!

Hra je trochu obtížný, ale můžete změnit klíče k hře, co udělá to poněkud přátelštější. Grafika jsou dobrá pro čas, a zvuk byl také moc dobrý pro čas. Já dám těmto hře 3 hvězdy.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Tecmo Ltd.

Obrazek:European Championship 1992 - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo