Brix
Brix - náhled

V logické hře Brix máte za úkol se zbavit všech barevných kamenů na hracím poli. Kostiček se zbavujete tím, že je rovnáte tak aby k sobě lad

...

Empire - Wargame of the Century Recenze

Recenze | Screeny


Impérium - válečná hra století je moc starý, otáčecí-založený strategická hra které vyšla kdy grafika v hrách a myší podpora byla další velké věci. Jeho definující rysy, dostat lidi aby koupili hra, byla myší podpora, mapový editor, a jednoduchost hry.

V Impériu, vy jste daní do kontroly náhodného města schopného stavebních vojenských jednotek a měly jen jeden cíl: vybojovat všechny vaše rivaly. Vy vyberete z pre - made map použít nebo nechat hru vybere jeden náhodně.

Zvuky jednoduchý: "porazit všechny vaše oponenty." výzva je aby vybojovala neutrální města, budovat jednotky, a prozkoumat mapu před všemi vašimi městy jsou podrobení vaším nepřítelem. Ale nedělej si starosti; každý člověk vyráží stejný: jedno město a žádné jednotky. To dává vám bojující šanci.

Grafika jsou jednoduchá: zatravněná plocha je země; modrá barva je voda; jednotky a města každý mají symbol aby představoval je, a jsou barevně kódovaný každé straně. Vy můžete říkat co všechno je jen pohledem na symbol který představuje to, a koho to patří, založený na jeho barvě. Grafika je podobná co vy byste našli na čipu lepenky boardgame.

Je tam určitý počet jednotek které vaše města mohou produkovat, každý beroucí počet závitů aby dokončil. Třebaže je tam určitý počet voleb, armády a dopravují bude páteř vaší celé armády. Armády jsou jediná jednotka která může zachytit města, a dopravuje je jediná jednotka schopný nesoucí armády napříč vodou. Všechno ostatní dávají vám nějakou výhodu: Bojovníci za skauting a týraní, Submarines pro zkoumání, a Cruisers, Battleships, a přepravci aby držel dopravují od vašich břehů a chránit vaše vlastní dopravy. Lodě mohou vzít poškození ještě a funkci, ale opravit poškození musíte přesunout je do jednoho z vašich měst.

Zvuky jsou jednoduché PC mluvčí pípnutí a značky, a zvuky které podobají se hlukům motoru; to je nic co má cenu poslouchání pro dlouhé časové období. Vedle syntetizovaná počáteční hudba, která je spí sekvence hluků než něco jiného, tam není žádná zvuková kulisa. Hra začíná s in - game zvuky mimo, které dělají vás ptát se zda dokonce tvůrci chtěly poslouchat zvuk pro rozšířená časová období sám.

Vy jste omezení na tři hráče v hře, také proti počítačový AIS nebo v hotseat hře.

Tam je mapový editor v hře, dovolující vám vytvořit vaše vlastní mapy aby vyzvaly sebe a tvé přátele. To bere malou praxi aby vyřešila jak to pracuje, ale je jednoduchý dost, aby užíval efektivně po učení jak to použít. Čtení příručky pomáhá také.

Hlavní stinná stránka k této hře je že to trvá velice dlouho aby hrálo, jak jednotky sotva pohybují jedním nebo dva uvedou v soulad otočení, a to bere mnoho otočení aby produkovala cokoli z vašich měst. Dokonce moc malé mapy mohou trvat hodiny aby hrály, s největšími mapami branými několika dnů ušetřených her aby dokončily.

Celkově, Impérium bylo základy pro vytvářející otáčecí-založené strategické hry, ale požadované věnování a trpělivost aby hrála pro rozšířená časová období. Mapový editor počítá s nekonečným opakováním, jestli vy jste ochotní strávit dny zkoušející budovat a dobýt svět , že vás uděláte.

Expandujte rychle, prozkoumá všechno, chránit vaše města, a dobýt svět.

Musíte instalovat hru používání DOSBOX potom co vy vytáhnete to, jinak to nebude schopen aby naložilo nějaké /každé /žádné mapy, dělání toho nemožné aby hrálo hru.

Hra vyžaduje, abyste vstoupili do hesla na začátku předtím, než vy můžete hrát. Tam je textový soubor v adresáři označeném "Passwords." všechny hesla musí být vložený jak ALL CAPS. Jestli heslo je "zastavit, " jen "STOP" pracovat; hesla jsou citlivá na velikost písma.


Rok vydaní: 1984

Vydali: Northwest Software

Obrazek:Empire - Wargame of the Century - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo