Montezumas Return
Montezumas Return - náhled

Někdo znát jakou starou Atariovu platformu budou jako jestli změněný na 3D hru? To může znít zvláštní, ale to je možné dělat to docela do

...

Elf Recenze

Recenze | Screeny


To je konverze ohromné Amigaovy akční-platformní hry která kombinuje nějaké dobré nápady. Vy můžete říct, že tuto hru je zlepšený hybrid nějakého populárního Amigaa a C64 platformní hry publikovaly na začátku 90- ovo. Vy hrajete roli lesa-skřítka jehož přítelkyně byla unesený zlým mágem. Všechno ostatní je jasný.

Úrovně jsou dlouhé, není žádné časové omezení a vy můžete šetřit stav / stát jen po dokončení celého úrovně (použití F1 - F7 obnovit, v závislosti na které úrovni vy bezbarvý aby hráli). Vy postupujete skrz obrazovky (tam není žádní rolování) střílející nepřátelé s vaši kouzelní prstní. Nepřátelé mohou být rozdělený na dva skupiny: předobjednaný jeden který jsou stejní pokaždé když vy hrajete a náhodný ten, která kontinuálně pokračujete v příchodu. Měl bys vyčistit obrazovky z těch předobjednaný jeden tak, aby bude bezpečný na pár sekund při znovu vstupující je znovu.

Obecně vy musíte prozkoumat úroveň nacházející nezbytné objekty a znaky a vyřešení jak použít je. Na obrazovce inventáře vy budete schopen vybrat položky a prosit užívat je nějak nebo vy umíte mluvíte s někým. Všechno toto žádá jestli vy stojíte blízko důležitého místa nebo znaku. Vy můžete volně vyzkoušet co dělat s položkami jak oni nemohou být užívaný v chybné cestě. Také vy můžete najít nějaké láhve pro energii, upgrade nebo nějaké klamavé efekty, která vy můžete použít bude-li to nezbytné. Na konci úrovně takto, vy budete bojovat velkého nepřítele. Ne všechny úrovně jsou takto. Tam jsem srovnaný bez položek ale oni mají další druhy hádanek.

Všechno toto je těžké dělat zatímco kreatury stále zaútočí na vás. Tam jsou nějaké kreatury které nejsou nepřátelské. Střílející je snížit vaše skóre sláva. Položky které nepřátelé zanechají zlepší vaše skóre sláva. skóre sláva a body nejsou stejná věc. skóre sláva je jen pro slávu, zatímco body budou vydělávat vy extra život (každý 100,000). Také tam jsou nějaká přátelská zvířata a nějaké byliny které může být vyzvednuté. Vy užíváte ty v obchodech namísto peněz. Vy můžete koupit různé upgrade, extra život a energii, ale vědět že jisté upgrade jsou na prodej jen na jistých úrovních. Vy můžete dostat informaci o nějakém /každém /žádném upgrade od majitele obchodu před nákupem to.

Technické části hry jsou víc než uspokojování. Každá úroveň má jiný design kromě poslední dva který se koná uvnitř kouzelného hradu. Nepřátelé a zvířata také různí se od vyrovnat k úrovni (někteří jsou stejní) a toto opravdu si zaslouží pochval. Nepřátelé jsou jiný a originál a jsou moc hezky tažený. Dobře toto jde pro celou hru, pokud se vám líbí tento Amigaův styl kreslení. Také tam jsou nějaký malý ale hezká materiál (zvažující grafika část hry) to může zapůsobit na vás. Zvuková kvalita je v pořádku a nápěvy upraví atmosféru s jen jednou chybou: oni jsou kratičcí, ale toto nemusí být chyba vůbec, zvažující chutě.

Toto hra je moc tvrdý aby tloukla. Vy můžete snadno upustit život jestli vy nedáváte pozor a potom vy upustíte všechny upgrade. Nějaký nepřátelé střílejí, ale měl bys více dělat si starosti se srážkami a dírami. Někdy nepřátelé opustí dospělou jelenou (energii) tak můžete být schopný najít obrazovku kde vy můžete snadno zničit je a nadějně vy znovu získáte nějaké zdraví, jestli vy nemáte žádný více dávek. Přirozeně, hra takto nemůže být tak dobrý bez nějakého humoru. Tam bude nějaké zábavné kreatury a znaky, zábavné zprávy v inventáři obrazovce na.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Nirvana Systems

Obrazek:Elf - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo