Klondike Pro
Klondike Pro - náhled

Unavený z prostého starého solitéra Windows? Dobře, pak je čas vy jste hráli Klondike Pro! A hra vyvinutý Brooke W.Boering z 1996 k 2002,

...

Elements Recenze

Recenze | Screeny


Elementy je extrémně vyzývavý brainteaser které budou krást hodně vašeho volna. To má úrovně které dostat stále více víc obtížné. Každá úroveň je vytvořený z jiných prken vy potřebujete aby prošli aby jste mohli dosáhnout X. Jakmile vy vyčistíte úroveň vy dostanete heslo, tak vy ne- budete potřebovat aby začali přes z čtvereční jednoho kdy vy vrátíte se do hry.

Vy jste trochu zelený bod který potřebuje aby prošel bludišti a každý pohyb, který vy uděláte náklady vy energii. Je tam mnoho baterií na cestě dobíjet vy, ale měl bys zvážit které sbírat.

Uvnitř bludiště tam jsou jiných náměstí. Šípy budou pohybovat vámi dále v daném směru bez nákladů na energii, ale nemůžeš křižovat je v protější cestě (tak to je snadné vběhnout do slepé uličky). Černé díry budou polykat vy a vy zemřete rovinu a jednoduchý). Stříbrné pilulky zvýší vaše skóre, ale za účelem dostat je, budete muset obětovat drahocennou energii (dokud nejsou na vaší cestě).

Nejdůležitější věci nicméně jsou KEYS. Bez klíčů nemůžeš odemknout jisté hranice. Hlavní trik je aby dostal klíč, dostat se do zámku a k další obrazovce (znovu, nebudete schopní sbírat všechny klíče). Nezapomeněte, každý klíč jen vejde se do zámku stejné barvy (zřejmě).

Hra je opravdu jedinečný v jiném smyslu že budete muset opustit mnoho věcí vzadu, protože jinak vy vyčerpáte zásobu energie před dosažením vašeho cíle. Plánujte váš krok pečlivě protože vy budete potřebovat aby převést nějakou energii k další obrazovce také.

Po tolik hádanky a hry bludiště já jsem byl byly příjemně překvapené čerstvým konceptem elementů a to je vyzývavá příroda. Musím říct, já jednoduše jsem miloval hru. Já silně doporučuji vás zkusit to.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Pack Media Company, Inc.

Obrazek:Elements - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo