Jazz Jackrabbit Holiday Hare 1995
Jazz Jackrabbit Holiday Hare 1995 - náhled

Džezový Jackrabbit pravděpodobně je jedním z nejlepších skokových-and - run platformních her vůbec kdy udělaný, dokonce dnešními standard

...

Electranoid Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je moderní puch. Já první viděná tato hra v hale arkády během dovolené ve Francii. Já jsem utratil polovinu mé dovolené v tom hala arkády.

Představa hry je jednoduchý. Vy ovládáte vycpávku a s tím vycpávka vy musíte zabránit koulím z mizení skrz spodní část obrazovky.

Každá úroveň budete muset mířit míč v blocích v obrazovce která zmizí kdy kulová tluče je. Kdy všechny bloky jsou pryč, že vy postupujete k další úrovni.

Ale výrobci hry přidala nějaké hezké věci k této základní ideji. Nějaké bloky uvolní výkonový ups potom, co oni jsou zasažení. Jestli vy daříte se udeřit tyto výkonový ups s vaší vycpávkou, kdy oni sestoupí, váš vycpávka nebo míč bude upgradovaný.

Tam bude také lodě scházející držení dalších koulí které uvolní kdy vaše vycpávka v pod lodí. Jestli vy máte čas mohl bys odrazit se tyto koule zálohovat také pro ještě víc akce.

Jestli vy nemůžete odrazit se míč zálohovat, že vás ztratíte vycpávku a kdy všechny vaše vycpávky jsou pryč jeho konec hry.

Dohromady, Electranoid je legrační hra aby hrála čas od času. Rok v, roku ven.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Pixel Painters

Obrazek:Electranoid - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo