Aladdin
Aladdin - náhled

Arkádová hra, plošinovka, ve které hrajete za slavného hrdinu Disneyho filmu - Aladdina. Vaším úkolem je projít všechny úrovně plné nepřátel

...

Elder Scrolls - Daggerfall, The Recenze

Recenze | Screeny


Starší Scrolls série začaly v roce 1994 s arénou, a úspěch toho první hra třela se dlouhotrvající a vysoce uznávaných sérií her. Daggerfall je druhá hra v této sérii, a je považovaný nějakými fanoušky jako nejlepší.

Hra je nastavený v titulárních městě Daggerfall a jeho okolních oblastech, části země známé jako Tamriel. Problém je pivovarství v regionu následující smrti krále Lysandus, a Emperor žádá vás abyste dostanete se do spodní části z toho. Jak vy chystáte se to je na vás, jak vy máte bohatství voleb pro znak třídy a četné regiony naplněný městy, městy, a kobky.

Musíte první vybrat si vaši znakovou třídu, kterou vy můžete vzít ze seznamu různorodých druhůnebo řemesla vašeho vlastní od nuly. Toto umožní vám udělat znak přesně tak, jak vy vidíte vhodný; vyberte si síly a slabé stránky které doplňují váš zábavný stylnebo možná přidaly břemena aby udělala zkušenost ještě víc vyzývavé. Toto proces vytvoření je víc hloubkový než v nejmodernější RPGS.

Když jste jednou vytvořený váš znak, vy vyplujete kam Kingdom Daggerfall. Bohužel, věci nezačít hladce, a vaše loď je rozbitý v bouři. Vy začnete hru v malé jeskyni, s malým výběrem zařízením. Váš první cíl stává se uniknout, a tak vaše dobrodružství začíná! Od té chvíle dál, vy máte ohromné množství svobody ve vašich volbách měst aby navštívila, lidi aby pomáhali, a organizace aby připojily. Jak tyto konce závisí na volbách vy uděláte.

Jeden z nejzajímavějších bodů o této hře je různé druhy ukončení které může vyvstávat v závislosti na vaší volbě v hře. Tam je hrozná hodnota opakování, ze znaku třídy četným herním volbám a jiným ukončením. Je málo her před nebo od toho tolika dát svobodu k hráči.

Graficky to dělá ukáže ten věk, ale to není ošklivá hra v žádném případě: To užívá směs z 3D prostředí a 2D objektů, monster a lidí. Životní prostředí sami jsou procedurální vygenerovaný, která je jak mohla by vytvořit taková velká a rozmanitá oblast pro hru aby konala se v. Doposud, to je ještě největší starší Scrolls hra z hlediska oblasti zkoumání (přes 60,000 čtvereční míle!). Pohled je první-osoba, a boj je v reálném čase, s celkem hodně násilí a liberálního množství krve a krvi.

Rozhraní je docela snadno použitelný, s mnoha užitečnými klávesovými zkratkami ušetří čas; standard ovládací prvky užívají oba myš a klávesnici, a jsou vysoce přizpůsobitelný. Zatímco mnozí najdou ikony na spodu obrazovky užitečné, tam je volba použít většina obrazovky jak znakový pohled. Ti kteří hráli první v sériíchnebo Ultimě hrách podsvětí, bude obeznámen s hlavním kontrolním schématem.

Jedna věc vy rychle budete si zvyknout na s Daggerfall je digitalizované zvukové efekty. Jiné druhy nepřátel budou mít jiné zvuky; duch nářku a zvuk krys utíkání napříč kamenem mít vás ve střehu pro ty nepřátele kteří stát mezi vámi a vaší slávou, bohatstvím, a mise! Hudba je také moc udělaný, s variací založenou na umístění, denním času, a dokonce počasí.

Pro všechny jeho ambici a hloubku, Daggerfall dělá mít svůj podíl problémů. Kdy první uvolnil, že to mělo mnoho hmyzů, které udělaly hru moc obtížné pro celé špatné důvody. Vděčně, hodně tyto problémy jsou rozhodnuté s poslední záplatou, ale nějaké problémy dělají stále zůstat. Je to velmi důležitý šetřit často, a použít jiný šetřit štěrbiny každý čas na to pomáhat zabránit problémům.

To je hanby , že takový ohromná hra je poskvrněný takovými trhlinami, jak to opravdu je jedním z nejlepších RPGS venku. Můj ten cenu rozhodně čas investoval, ačkoli, tak to stává se docela snadný aby stalo se napojený na váš znak jak on rozrůstá se schopnost a nabude moci a vliv napříč herním světem.

Jeden pro RPG rozdmýchá; fanoušci první-osoby RPGS v specifické. Ti kteří dávají přednost tulákovi-zálibům mohly také najít toto zájmu, a já bych navrhoval, aby všichni starší Scrolls fanoušci by měli navštívit Daggerfall vidí jak toto stalo se jedním z RPG sérií v posledních letech.

Jako obyčejně, my doporučujeme DOSBOX běžet tuto hru. Po rozepínajícím se obsahu SEZIPOVANÉHO SOUBORU, vy můžete spustit hru drag'n klesající "dýkou.netopýr" na DOSBOX zkratku- -ale tento soubor musí zůstat v stejné složce jak "DAGGER" pod-složka. (Vy nemusíte číst ještě dále, zbytek informací směřuje k pokročilým uživatelům.)

If vy dáváte přednost nastavit věci sebe, tato instalace potřebuje hru v cestě "C:dýka". Hra byla předpokládáno, že to bude počatý s "dýkou.exe", ale od CD je nezahrnutý, vstoupit "pád z.cfg" místo toho; toto bude skákat předběžnou zkoušky (CD, myš, paměť, násady pilníku...) Podívej se také na "DOSBOX si všimne" dole.

Toto instalace je záplatovaný k poslednímu 1.07.213 verze. Cutscenes chybět, ale oni by ukázali jestli vy montujete herní CD (dostupný v ISO sklepě) jak D: řiďte.

Podle Bethesdaa, tyto hry potřebují 32 megabajt RAM paměti; toto znamená "memsize" linku v [dosbox] části konfiguračního souboru. . skript netopýra zahrnutého od nás provozovat hru již stará se o tomto.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Bethesda Softworks LLC

Obrazek:Elder Scrolls - Daggerfall, The - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo