Davidic Matchup
Davidic Matchup - náhled

Úvod...Davidic Matchup je křesťanské výchova obraz utkání s tématem krále Davida Israelites.

Řekni mi příběh...Vy znáte příslovečn

...

Dragons - A Challenge in Chivalry Recenze

Recenze | Screeny


Dragons - A výzva v rytířství je extrémně jednoduchá ještě příjemná hra. Řekl bych Arkanoid klon, ale to není docela to...

Vy jste rytíř v záření ... pixely, a vy potřebujete aby zachránili princeznina Gwendolinea z hradu. (Not další hrad, tento hrad. Placená pozornost, Mario!) A obr, zlý hrad obklopený cihlovými zdmi a odpornými duchovními stoupenci. Henchghosts. Ó!, vy víte co já mám na mysli.

Vaše začínající hodnost je obvykle trpaslík. Vy dostanete pět zlatých mincí a meč se kterým odrazit je proti zdem hradu. Jednoduchý, přímo? Vždy, když mince tluče cihlu cihlu mizí. Mince, cihla; cihla, vytvořit. To je puch s ... víc látkový v. Dobře, nemáte pravdu. Duchovní stoupenci mají odporný zvyk zabíjení vás, a pohybujících se cihel kolem. Ubohé věci také mají lumíkovou- podobnou tendenci aby skočila před vaší mincí, překročením rychlostmi nahoru hrou okamžitě, s umírající thweeep triumfu. A nechejme nemluvit o tom jak hra zrychlí přes každou úroveň. Se zmíním o tom, že tato hra extrémně je frustrující a nepříjemný pro hrát?

Přinejmenším vy dostanete dvě extra mince za úroveň, a vaše hodnost zvyšuje v průběhu času - nevolníka, rytíře, vévodu - zřejmě, finální úroveň korunuje vy krále. Král Bruce. To má jistý prsten v tom. Jako Bob. Vy můžete téměř vidět ho nesoucí bermudy a ovládající jeho meče jako badmintonová raketa. OK, tak já dám této hře tři. Co na tom? Jste vy vyzývavý mě k souboji?

Já doporučuji běh této hry asi v 500 cyklech v DOSBOX - nebo dokonce pomalejší, jen pro začátek. Jak vy zlepšíte, vy budete hrát to na výši a výši úrovních, tak vy můžete štípnout rychlost s CTRL F11 a F12 (dělání toho pomalejší nebo rychlejší) jak vy provázet.

Startovní obrazovka má různé klíčové volby že můžete změnit;Já doporučuji používání ' O' a ' L' jak nahoru nebo dolů, a ' K' a ' ;' jak levý a pravý, jak kurzorová klávesnice opravdu nepracovat.

Vy můžete také vybrat si vaši úroveň odborné znalosti z 1 k 9 - 1 bytostem expert, 9 nováček.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Capital PC User Group, Inc.

Obrazek:Dragons - A Challenge in Chivalry - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo