Double Dragon II - The Revenge Recenze

Recenze | Screeny


, které We již hostící části I a III této série, tak myslela byly si, že by měly bychom bývaly tyto, druhá část, také.

Jako první nechat mě jen říct vám že tato hra podporuje dva-hráčský mód (třebaže to zdá je moc cizím způsobem jak aktivovat to). Jestli chcete hrát ve dva-hráčském módu vy potřebujete aby vybrali ovládací páku jak vaše vstupní jednotka. V tomto případě jedna hráč bude hrát nalevo klávesnice a dalšího hráče s číslicovými klávesami. Klávesové klíče jsou Q, W, E, A, D, Z, X, C pro posun a buď S nebo prostor pro zaútočení na. Ovládací páka klíče (já to vím zazní jako oxymoron) jsou číslicové klávesy 7, 8, 9, 4, 6, 1, 2, 3 pohybovat a buď vstup nebo 5 udeřit. Proč to je tak já nemám ani potuchy o, ale to je jak tato hra pracuje.

Pohyby vy můžete vykonávat jsou docela základní (probíjení nebo udeření s loktem, skákáním, atd). Vy potřebujete aby kopli svinstvo z každé/ho to pohybuje, kromě vašeho partnera jestli hrací ve dvou-hráčském módu. Ano - vy můžete zranit sebe navzájem.

Grafika jsou udělaná dost dobře; Já bych dokonce říkají, že oni opravdu jsou dobří pro 1989, ale zvuk (co málo tam je) je prostě hrozný. Hra sám je moc tvrdý! To je těžké opravdu zmlátit padouchy - naštěstí, nicméně vy můžete dostat nějaký zbraně (můj favorit je lopata) pomoct vám na cestě. Bohužel oponenti bude gang nahoru na vás, a jakmile vy jste zasažení necháte jdete zbraně. Toto udělá to moc pilněji, a potřeba pro partnera je evidentní (tak jít najít přítele aby pomohl vám ).

Pokud jde o příběh... dobře, to je opravdu slabý. Vy potřebujete aby pomstili dívku kdo je zabitý. Tak dialogový titulek pomsta.

Každý hráč má 3 životy a jestli jeden hráč umírá další jednoduše pokračuje sám. Tak v duchu kolektivní práce možná, že bys mohl uvážit dostávání zabité jestli to znamená že váš partner by mohl uchovat dost energie a žije do skončit hru (ale vy pravděpodobně chtít jste hochem pro kterého další kojenec obětuje jeho život, samozřejmě.)

dohromady tato hra nezaslouží si víc než 3 z 5. Grafika jsou hezká, ale zvuk není. Hra je opakovaný, ale hra je vyzývavý. Vy můžete si hrát s přítelem (který je vždy plus v mé knize). A poslední, nebyla této hry nikdy by byli udělaný dvojitý Dragon III (podle mého mínění nejlepší hra sérií).

Část dvojitých Dragon sérií


Rok vydaní: 1989

Vydali: Technos Japan Corp.

Obrazek:Double Dragon II - The Revenge - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo