WWF Wrestlemania: The Arcade Game
WWF Wrestlemania: The Arcade Game - náhled

Jedná se o klasický Wrestling, který si dá srovnat se serií Mortal Kombat. Hru vydali roku 1995 vývojáři z týmu Sculptured Software.

...

DJ Puffs Volcanic Capers Recenze

Recenze | Screeny


Nikdy neslyšely o této hře? Dobře není divu, to není všechen ten pamětihodné.

Toto hra dělá mít přitažlivý nápěv, třebaže někdo by mohl vidět to jak mírně otravný. Barvy jsou jasné a radostný a hra vyzve dost, aby držela vás jdoucí, ale ne příliš obtížný aby frustrovali vy.

Vy jste malá ještěrka ve jménu DJ Puffův a vy máte úžasnou schopnost skočit, dýchat oheň, hodit vaše stupnice nebo užívat moci-ups (jestli vy zvednete nějaký /každý /žádný). S těmito jednoduchými metodami vy potřebujete aby skočili vaši cestu kolem úrovní a brát ven nepřátele (pro obvykle oni jsou jen ve vaší cestě - se žádnou cestou kolem nich) dosáhnout vašeho cíle.

Jak říkal tam jsou nějaké moci-ups v hře, obvykle oni jsou v místě kterou vy nemusíte návštěvu u pokračovat v hře, ale oni stále nemohou být nazvaný utajené prostory.

Tak skočit a střílet váš průchod a ujistit se, že váš málo ještěrky (myslím si, že to by mělo být rozkošné oheň dýchání draka) ne- končí prohrávající všechno jeho (potenciálně tisíce let dlouhých) životů.

Jediná věc opravdu si může vybrat s tímto hrou je zda vy nebo nemáte ovládací páku. Všechno ostatní je přednastavený. Hra může přitahovat vaši pozornost na chvíli a to dělá mít malou úroveň opakování (přinejmenším do té doby, než vy najdete cokoli raději by ses dělat - které může být právě cokoli).


Rok vydaní: 1992

Vydali: Codemasters Software Company, Ltd.

Obrazek:DJ Puffs Volcanic Capers - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo