Manhole
Manhole - náhled

V zemi Sozz, tam není žádného nedostatku poklopů, ale tam je jiný problém: nikdo ne- vůbec kdy obtěžoval uzavřít tyto díry. To je vaše pr

...

Dizzy - Magicland Recenze

Recenze | Screeny


, které I je trochu zmatená pokud jde o to kdy Codemasters ve skutečnosti udělal těmto málo hry, ale řekl bych že to jsem byl udělaný kolem 1991. Grafika jsou stejný jako závratný - Prince Yolkfolk. Vy znovu hrajete roli malého vejce s boxerskými rukavicemi nazvanými závratný, a znovu vy jste na hledání aby chránilo vaše milovaná Dora, kdo má z nějakého důvodu byla transformovaný do žáby. Musíte prozkoumat zemi, a prosit řešit malé hádanky jedny po druhém aby mohly skončit hru.

Jestli vy jste hráli některý z předchozích závratných her vy jste si vědomý jak nudný oni mohou být někde. Toto hra není žádnou výjimkou k pravidlu; vy nemáte žádný způsob šetřící hra, a smrt jde rychle a často: dva věci, které opravdu srazí celkové skóre pro hru, třebaže Codemasters zkusil zlepšit další aspekty hry. Největší zlepšení je schopnost nést tři položky namísto dvou.

Hudba je hezké asi 3 minuty, načež brzo začíná to být moc opakovaný. Zkrátka, následující úspěch závratný - Prince Yolkfolk očekával jsem více z tohoto vydání, tak já bych dal této hře 3.

Část závratných her sérií


Rok vydaní: 1993

Vydali: Codemasters Software Company Limited, The

Obrazek:Dizzy - Magicland - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo