Hidden And Dangerous Deluxe
Hidden And Dangerous Deluxe - náhled

Vynikající hra Hidden And Dangerous je dílem společnosti Illusion Softworks, která později vydala hry jako Mafia, Viectong. HaD přinesl této

...

Dizzy - Fantasy World Recenze

Recenze | Screeny


V světě fantazii závratné, vy docela zřejmě hrajete na část závratný, líbezné vejce a Prince Yolkfolk. V tomto, první ďábelské dosazení sérií dostupných pro PC, závratná přítelkyně Daisy byla unesená zlým králem, a hůř ještě, závratný byl hozený na hradě žalář pod bdělým pohledem prozpěvuje si stráž!

Ale závratný, ne jeden vzdát se, muset uniknout ze žaláře a záchrany Daisy z hradu mraku. Pro dostat se tam, on musí zahnat aligátory, Dragons a Hawks, setkat se s nějakými jinými lidmi Yolkfolk, a vyhnou se těm zatraceným plamenům! Jeho dobrodružství pošle jemu šplhání beanstalks, skákání na mraky a jednu chvíli, on bude úplně konečný vidí věci z jiné perspektivy.

Dokonce potom, co on zachránil Daisy, on poslal na jeden poslední hledání, ale já ne- říkám vám o tom otravná snaha. Abyste zjistili, hrát tuto brilantní hru sebe!

I když tato hra skončila patnáct let starý, grafika jsou daleko od úžasný pro jeho čas. Na velkých monitorech, není žádný rozdíl mezi závratným a velkým, skákajícím fotbalem. Vy můžete také říkat , že stejné překážky byly užívané dvakrát, jako například dva identičtí draci. Ale, zatímco vy hrajete, vy máte sklon nevšimnout si v každém případě.

Nejvíce otravná věc o této hře, ačkoli, je fakt nemůžeš chránit. Pro přidat k potíži vůbec kdy končící, vy jen máte tři životy. Vy můžete zvednout ještě pár jak hra postupy, ale nedostatek. Naštěstí, tam je podvodník pro nekonečné životy, ale chcete-li, aby to, vy budete potřebovat aby hledali to sebe.

Ovládací prvky nemohly být jednodušší, kurzorové klávesy pohybují vámi a klávesa návratu zvedne položky. Jestli vy máte nějaké potíže zapamatování to, vy můžete také užívat Z, X, P a L, ačkoli já selžu vidím jak kdokoliv jsem mohl užívat ty ovládat cokoli.

Celkem, to je ohromná hra s několika zhoršení situace, největší být neschopný aby chránil, ale jakmile vy jste překonali toto, dostali je sebe ohromná hra aby hrála za deštivého dne. To je rozhodně jedno z nejlepších závratných her, s jeho někdy humorným dialogem a dobře myšleným ven dějem. A kvůli tomu, já dám této hře čtyři.

Optimální nastavení

- cykluje: 3000+ - tato hra není vrtošivý vůbec a bude běžet s téměř každý počtem oběhů.

Část závratných her sérií


Rok vydaní: 1991

Vydali: Codemasters Software Company Limited, The

Obrazek:Dizzy - Fantasy World - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo