Zone 66
Zone 66 - náhled

Impozantní- ův zóna her 66 koná se v budoucnosti po Spojených národech- ův rozhodnutí , které svět by měl to lepší pokud by to nebylo tak

...

Disciples of Steel Recenze

Recenze | Screeny


Stoupenci Steel je RPG jak víte je - znakové vytvoření, získávání úrovní,kupující/nacházející nové vybavení, řešení jiných úkolů pro lidi na světě, a tak dále

Po sledujícím úvodu-filmu vy nemáte žádnou představu o tom, co hra je asi - to má něco udělat s rytířstvy, ale to je až to hodí k vyprávění příběhů.Toto nezáleží vůbec, protože úvod je moc dobře vykonaný pro - ův 93 hru, tak vy budete sedět nečinně s pocitem, že toto bude dobrý.

Kdy vy začnete novou hru vy přecházíte k znakové obrazovce vytvoření kde vy (ano vy jste uhodli) vytvořit až do 8 znaků se standardními RPG- volbami: zemřete na který se vyjíždí statistické výkazy, závod, třídu, obraz, a tak dále Kdy toto je uděláno a vy jste vybrali si formaci pro vaše znaky, vybrat "přerušovací tábor" - a vy jste na cestě.

Hra je rozdělen na dvě části:

První je dobrodružná mapa kde vy pohybujete se kolem, vstoupit do měst, kobek, a tak dále Kdy vy jste v městech vy můžete koupit obrněné jednotky, zbraně a další různý položky a vy můžete také koupit vodě a jídlu (které je důležité pro pozůstatek po vašich stranících).

Druhá obrazovka je bojová obrazovka. Oni téměř jsou identičtí, ale rozdíl je (a vy jste uhodli znovu): bojujte s. Toto je uděláno jak v mnoha dalších RPG hrách - turnbased, ačkoli vy nikdy nekončíte jsi na řadě - každý znak bude postupně dostane možnost volby aby napadly, míří, oheň, očarovat, a tak dále Boj není snadný, tak já doporučovat, abyste užívali chránit-funkci často!Grafika jsou přinejlepším průměr pro ' 93 (možná, že oni užívali všechny jejich čas na krátkém úvodu-filmu a zapomněl o in - game grafice) - toto není velký problém jak graphichs není nejdůležitější aspekt RPG-GAME, ale trochu více effortis požadoval. Hudba podobá se výši uvedenému - počtu nápěvů je moc omezený, a vy budete nabažit se jich velmi rychle ( řekněmes výjimkou "boje jednoho" :))

závěr:

Hra podobá se mnoha jiných RPG-GAMES na místě, a nepřispívá s mnoha novými aspekty k RPG-žánru. Ve srovnání s dalším hrami tento nedělá standardy pro grafiku, a hudba zůstává průměrně úroveň. Cítit-dobrý pást se po úvodu odjel spíše rychlou - škodu, toto mohl by být ohromný. A moc průměr (možná trochu dole) hra ve všech aspektech - ale pravděpodobně příjemný pro RPG - FAN kdo jen nemůže dostat dost.

Důležitý: Provozujte hru psaním v trhlině, stlačení vstoupí a potom psaní na začátku


Rok vydaní: 1994

Vydali: MegaSoft Entertainment, Inc.

Obrazek:Disciples of Steel - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo