Worlds of Ultima - The Savage Empire
Worlds of Ultima - The Savage Empire - náhled

Divoké Impérium bylo první v bohužel přechodný Worlds Ultimy sérií produkovaných původem v roce 1990. Využívající stejný herní motor jak

...

Deep Space Drifter Recenze

Recenze | Screeny


Váš počítačový cínový hlas oznamuje, nyní přijímající příchozí zpráva. A trojrozměrný obraz ženy zdá se. Ona je úder, ale ona vypadá velmi unavená a rozrušená.ahoj, ona říká, já přijímám váš nouzový signál. Já jsem na kosmické stanici K - 7, který je v oběžné dráze planety nejbližší vaší pozice. Ty máš dost paliva aby dostalo zde? náhle, místnost za ní zdá se, že bude třást, a obraz roztaví se statický. Po momentu, obraz vrací; žena je nervózně psaní něco na ovládacím panelu.podívej ' ona říká, pravděpodobně já nebudu zde kdy vy dostanete zde. Měl bys prosit udělat vaše opravy a opustit co nejdříve. My jsme -' obraz roztaví se statický znovu, a nevrátí pro několik momentů.-jste vy přijímající?

od té doby, co učení aby četlo a dostávající BBC mikro pro mé třetí narozeniny, já jsem miloval Text Adventures.

Nebo, jak známí nám znalci textu: Interaktivní fikce.Já jsem druh osoby, která má ještě všechny jejich stará ' vybrat si vaše vlastní Adventure- ův knihy - jako je - ův bojující Fantasy- ův série od Steve Jackson a Ian Livingstone.

Kosmický prostor tulák je text jen dobrodružství. Ti, kdo hledají arkádu nebo, vskutku, nějaký /každý /žádný grafika by měla možná dívat se jinde...

Psaný již v roce 1987 od Michael J Robertsa a Steve McAdams, distribuovaný vysokým energetickým softvérem, vy hrajete osamělého vesmírného průzkumníka který je pošetilý dost, aby neporadí se jejich NavCharts zatímco ven lov sláva a bohatství. Teď zmítaný ve vás spolehlivý (nebo je to rezavé?) stará kosmická loď, z paliva, přilepený uprostřed nikde; musíte doufat , že volání o pomoc je slyšet a že nějaká milá duše přijede a zachránit vás.

Ale pak, každá záchrana je dobrodružství. Tak ne- očekávat věci aby byl procházka v bio-klenutém prostoru-parku.

Vy brzo napíšete váš průchod hádankami hozené logiky, nakreslí mapu oblastí vy prozkoumáte (mapy pro download jak něco navíc) a nález sebe zaujatý zařazením, dobře psaným a dobře promyšleným příběhem.

Hra sám je jednoduchý použít téměř omezený v jeho funkci). Tam je přehled TADS a tulák kosmického prostoru zahrnul to je co stojí za čtení pro představu jak hrát jestli vy jste Interactive Panna Maria fikce (IFV). Pravděpodobně co stojí za čtení dokonce nejste - li...

Hodlající, sezení upnutý do pilotova sídla vaší kosmické lodi, tam zdá se být málo naděje. POHLED NA ALL je vždy dobrý způsob jak začít. Zkoumající věci a použití kusu myšlenka k co psát je vždy dobrý nápad, ačkoli pro první části hry řešení jsou docela zřejmé z toho, co je psané a pobízené.To může být frustrující, nicméně aby bylo řečeno, já nevím, jak dělat [vložit jednoduchý příkaz zde]' kdy řešení je zřejmý ale nemanželský TADS motor nepřijme to. Ale pak, to je část herní hádanky a části nějaké /každé /žádné IF hry. Tam je výše uvedený dokument pro download který rozvádí nařízené rozhraní pro TADS dobrodružství a tuláka kosmického prostoru v specifický, tak já ne- nepůjde do specifik zde. Vy máte mnoho čtení vpředu, to je pro jisté.

Hrající toto na laptopu je ohromný způsob jak krátit si čas. Nicméně, sezení v posteli a dosazující Interactive hry pro fikci váš obvyklý čas spánku čtou - zda to je Flopsy Rabbit- ovo veselá zábava v lunaparku, Fido dostane vzteklinu a kouše Little Timmu nebo playboye. Cokoliv. To není pravděpodobně dobrý nápad. Ne jestli vy jste druh osoby aby stala se zcela ponořený v buď hrách nebo knihách.

A pojďme být čestný zde, jak ?? Jestli vy jste vyhledávali Interactive fikci nebo Text Adventure hru v tomto novověku, pak vy pravděpodobně jste pitomec, jako já, kdo je A hod-zpět k 80- ovo a stále myslí že Depeche Mode a eurytmie je chladná.

Oni jsou, OK? A tak jsou Text Adventures.

Já jsem byl našel tuláka kosmického prostoru aby byl dost dobrá veselá zábava. Navzdory , v době, omezování rozhraní to je pevný SF příběh a hádanky budou držet vás jste zabrali a vyžadovat nějakou myšlenku.

Vysněné obraz části hry jsou, jako Darkseed- ovo Darkworld, klíč k postupování v skutečných světě částech hry - oni mají, možná, nejlepší popisné průchody a jsou dobré vzájemné srovnávání k osamělý, šedý a krutý svět v kterém vás najdete sebe.Pozdější části hry jsou hodně snadnější jestli vy uděláte mapy oblastí - zahrnuly pro download - a, rozvažování , které pocit úspěchu je nejvíce odměňující rys Textu Adventures, tam je také - ův rady ' dokument pro download.

Tam je walkthru také, ale jestli vy jste IFV nebo dokonce nejste - li, to je lepší jen dostat narážku než dělat to, co já dělám:

Vyhledat jeden problém a potom jen pokračovat zpět k walkthru - tažený k tomu jako omámený nahoru kdo zuří techno hudbě - v každém klopýtnutí vy setkáte se s.

Můžete milovat tuto hru, pro jeho atmosféru a skriptnebo může se to zdát znepokojivě rozpojený a nemající dostatek živých popisů. Jak jsem řekl jsem, If to je akce Sega varianty vy honíte, vy nechystáte se najít to zde v toto velmi dobře psaný - v době surrealistický - příběh, propracovaný a komplexní problém a poutavá hra. Toto hra je akce a dobrodružství nápaditého druhu - to je výborná

Toto hra užívá TADS (Text Adventure vývojový systém), který vy budete potřebovat aby stáhli z http://www.kluci.org - je tam několik verzí dostupných, já obvykle užívám Splatterlight pro Mac, ale je tam mnoho TADS motorů dostupných pro Windows, DOS a Unix v několika jiných verzích.

Libovolná platforma TADS vy užíváte, hra je, unsurprisingly, .setkání lovců velryb soubor. Vy najdete instrukce na to, jak montovat hru v čti mě TADS programu, kterou vy vyberete si.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Michael J. Roberts and Steve McAdams

Obrazek:Deep Space Drifter - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo