Castle Ralf
Castle Ralf - náhled

...Kdy zvedací most havárie do příkopu, vy můžete jen doufat tam je další cesta ven - někde za tmavým vstupem hradu. Ale ne očekávat maji

...

Dedale Recenze

Recenze | Screeny


Slovo pro bludiště ve Francouzi je déúdolí a tak to přišlo , že programátor jednou psal malou rozkošnou herní ' Dedale ' . Hledání je jednoduchý. Najděte váš průchod hezkými bludišti a najděte vaši cestu ven k nový highscore.

Pro každé bludiště vy máte specifické množství času (skóre). Můžeš udělat to skrz bludiště v tomto času? Jestli vy tak vy postupovat k další - složitějšímu - bludišti a nakonec, potom, co všechny devět bludiště, vy dostanete vaše celkové skóre. Kdy vy vrazíte do zdi vy uvolněné pět sekundy tak být opatrný na vaše rychlé kurzorové-klíčové pohyby.Hra není příliš tvrdý tak to pravděpodobně předpokládaný pro - ův ' mladší generaci ( generace který je kolem 22 let starý do nynějška) . Úrovně jsou náhodně vygenerované a pokrýt nějaké potíže z moc moc snadné docela snadné. Tak ne- hledat hodiny veselé zábavy v toto málo 4 barevné hry. Zvuk jsou nějaká pípnutí a bööps z mluvčího a nějakých dobře známých melodií.

To je to. Nemohu psát nic víc o toto málo hry hádanky kromě toho, že byste měla zkusit to!


Rok vydaní: 1986

Vydali: IBM

Obrazek:Dedale - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo