Dylan Dog - The Murderers
Dylan Dog - The Murderers - náhled

Dylan Dog, hrůza komický hrdina, je slavný britský soukromý detektiv nadpřirozený. On přišel k životu v Itálii, za ruku Tiziano Scalvi. J

...

Deathtrack Recenze

Recenze | Screeny


It začíná právě jako jiný závod. Světla pokračovat z červený žlutý zelený, dunění motoru a auta rychle se vypaří pohled do vzdálenosti. Ale tento závod je něco jiného, než normální, jak vyjasní se kdy první řízené střela rakety na lakros vzduch.

Dvě minuty a šestnáct sekundy později, jen jeden auto dokončuje poslední kolo. Všechno co zbude z vozidel konkurentů jsou buď vyleptané rámy rozptýlený napříč závodními dráhou nebo malými pořádnými kusy jen velký dost, aby byl poslaný v obálce.

Vítejte v světě Death dráhy!

Smrtelná dráha je dost cizí hra: to je grafika jsou moc primitivní VGA skřítci spolu se základní vektorovou grafikou jako ti v první MechWarrior, postačující pro hra ale docela ošklivý v každém případě. SFX Jsou sotva jsoucí a hudba sestává se ze dvou nebo tři moc stejnocenný ladí jehož opakovanost začíná nastoupit vaše nervy během několika minut od začátku hra.

Ještě, to má , že "něco" to je tak vzácný naleznout v hrách dnes: to nepolapitelný prvek který dělá vás začít hru ve večera a potom hrát to brzy až do svítání hodiny. Jinými slovy, to je neuvěřitelně návykový.

Základní předpoklad je docela jednoduchý - být první, kdo skončí závod, přes mrtvé skupiny vašich nepřátel jestli neccesary - ale to je jeden z věcí které udělat Death dráhu tak příjemná.

Kdy vy začnete hru vy dostanete volbu mezi tři jiná auta - rychlá čarodějnice, silně ozbrojený drtič a silně obrněný Pitbull. Pro čelit pravdě, nicméně váš volba začínajícího auta ovlivní prakticky žádný ale vaše začínající zbraně a upgrade ( HUD vypadají trochu jiný, ale hodně to je vše).

Ano, vy jste četli to pravé - upgrade. Protože kromě devíti druhů zbraní, vaše auto také má šest druhů vnitřních komponent - z pneumatik motoru obrněným jednotkám - že můžete modifikovat. Tam jsou tři úrovně částí pro každý, a dovolte mi, abych vám řekl - to může být tuhá volba někdy: nejenže kvůli iniciálce ocení nebo cenu-efektivitu, ale také protože kdy vaše auto dostane rozstřílet budete muset platit za opravy. A dovolte mi, abych vám řekl, opravné účty na vrchol--the - line komponent může být zabiják!

Jen vítězové skončí obvod na živu, tak dobré střílení a setká se s tebou nahoře!

Všimněte si na běhu hry v DOS, VDMSOUND a Windows XP: Budete muset užívat nějaký druh zpomalení utlity aby Death dráhy aby běžela pomalý dost, aby byl hratelný. CPU zabiják, Turbo et al by měl dělá práce.

Vy musíte spustit to na moc nízkém nastavení cyklu, ze stejného důvodu jak výše uvedeno.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Dynamix

Obrazek:Deathtrack - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo