Dark Half, The
Dark Half, The - náhled

Tmavá polovina je docela průměrná hra založený na filmu (který sám je založen na knize), tak evidentně herní bude méně detailní než knižn

...

Death Gate Recenze

Recenze | Screeny


Založený na příbězích Margaretina Weis a Tracy Hickmana, zábava legendy udělala hru oprávněnou Death bránu.

Kouzlo se zakládá na možnosti. Možnost vždy existuje že realita IS jistá cesta. Představte si , že kamenná zeď blokuje vaši cestu. Tam je možnost , že dveře existuje v tom zeď. A mág ohýbá tuto možnost do reality do dveří zdá se. Všechny kouzla pracují tímto způsobem.

Sartans byl závod silných kouzelníků kteří žili mnoho millennia předtím. Oni obávali se závodu Patryn, pro Patryn také byl schopný použití kouzla.V obavě , která Patryn by sílil než sebe, Sartans shromážděný a rozbil světovou pečeť do pěti kusů, způsobující svět aby explodoval. Herní úvod nastavuje scénu:

"2000 let dříve, Sartan rada rozdělený svět do pěti oblastí. Jeden z nich je hrůzné vězení nazvalo labyrint, a do toho byl vypuzení celí Patryn závod - vaši předkové. To je místo, které vy jste vždy volali domů, a všechno vy vůbec kdy jste chtěli byli uniknout. Vaše jméno je Haplo a vy jste Patryn."

příběh začíná poté co Lord Xar pomáhá Vám uniknout z labyrintu. Vy najdete sebe v spojitostech, z místa kde vy potřebujete aby prozkoumali další oblasti.

Death brána je portál. To spojuje pět oblastí. S dobrou lodí a pravým kouzlem, kdokoliv může křižovat Death bránu z jednoho oblasti jiné.

A to je přesně to, co vy potřebujete udělat. Skrz vaše cestování vy se setkáte s nějakými dalšími závody (dwarves, skřítky, drak který je ztělesněný dobrý, atd). Na cestě vy budete potřebovat aby učili se / dozvěděli se nové kouzlo buď čtením o tom v knihách nebo vidění to užívalo v akci.

Vy tkáte kouzlo zapojujícími kouzelnými runami. To je důležitý vědět protože vy budete potřebovat aby udělali aspoň jedno kouzlo sám. Jinak vy jen kliknete na kouzlo a runy dostanou uspořádaný správným způsobem. Každé kouzlo vy učíte se / dozvědět se objevíte na hláskovat seznam.

Herní grafika jsou absolutně ohromující! Hra byla udělaná v 640X480 rozlišení s VESA kompatibilním grafikou (bohužel herním archivem, který vy jste schopni stáhnout je jen v 320X240 rozlišení s VGA grafikou). Tam jsou nějaké animované řez-scény v hře, ještě v této verzi mnoho z nich bude nahrazený titulní obrazovkou. Většina hry je ukázaný v odrušovačích s nějakou animací. To je víc jako projít interaktivní knihou s hezkými obrázky než hrající adrenalinu-pumpující počítačové hry. Ještě to je přesně to, co I (a myslím si většinu dobrodružných fanoušků) jako o takových hry.

Zvukový doprovod je prostě nádherný! To nikdy stává se otravný a to dává hře která kouzelný způsob. To je jednoduché hudební skóre s renesančním pocitem v tom. Hra také zahrnuje řeč, která opravdu dává další hloubku k znakům (znovu řeči není podporovaný, ještě uslyšíte kouzlo AdLib zvuk).

Herní rozhraní je jednoduchý dost, aby rozumělo. Jakmile vy kliknete na objekt, který vy přejete si aby působili společně, sada voleb objeví se. Vy můžete také vybrat si jinou volbu ze seznamu nalevo. Použít kouzlo, kliknout na červenou hvězdnou ikonu vedle inventáře. Toto předloží spellcasting menu. Vy můžete kliknout na kouzla aby viděla seznam kouzel vy již jste dověděli senebo vy můžete zkusit zapojující runy nahoře.Po klikající ' účinkující ' vy dostanete volbu aby obsadila to kouzlo na něčem nebo někdo (dokonce sebe). Pro pohybovat vy můžete kliknout na tom části obrazovky nebo (snadnějšího) kliknutí na zeleném šípu kompas.

Pokaždé když vy děláte něco, co pomůže vám dostat dále, vy vyhrajete nějaké body (vy uvidíte v závorkách kolik bodů vy jste vyhráli pro jistý akci). Tam není žádný skutečný účel těmto bodům, ačkoli. Jen pamatovat si aby mluvil s každý a zvednout všechno toto není přibitý dolů (nebo jestli to je, prosit un - nail to první). Protože všechno, co vy jste schopni zvednout vy budete potřebovat bez ohledu na to jak nepravděpodobný může se to zdát: jen jako jsou krajíc chleba a sklenice pomerančové zavařeniny schopné pomoct vám dostat se do posvátného místa odpočinku Sartan?).

Hra není příliš obtížný, tak myslím si dokonce nezkušeného dobrodruha bude schopen skončit to, ale nějaké části budou vyžadovat kus lebeční aktivita (ale jestli vy opravdu uváznete vždy vy můžete použít rekapitulaci já jsem psal). Chránit přinejmenším občas. Třebaže nejsou žádné opravdu nebezpečné části, vy můžete být zachycen nebo zabitý (zvláště jakmile vy jste blížící se konce hry). Teď, dost hovoru. Je čas křižovat Death bránu.

Toto hra musí být spuštěný z D:DGATE adresář, tak vytáhne váš archiv do D:. Tam není žádný zvuk při běhu ve Windows XP, tak já doporučuji VDMSOUND nebo, samozřejmě, DOSBOX.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Legend Entertainment Company

Obrazek:Death Gate - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo