Alone in the Dark
Alone in the Dark - náhled

Alone in the Dark je hororová akční adventura. Je to první díl této série od ne tolik známé firmy Infrogrames.

...

Deadline Recenze

Recenze | Screeny


Poslední termín je real - time SWAT strategickou hru to přináší moc požitku. Všechno z příběhu a hra k hudbě a zvuky je extrémně zábava.

Základním způsobem, vy jste vůdce speciálního policejního jednotky týmu. Vaše práce je aby plánovala nejlepší způsob jak provést úkoly dané Vám. Vy dělíte váš tým do skupin a potom vymyslet herní plán aby zachytil teroristynebo dosáhnout jakýkoliv vašeho proudu objektivního je. Jednou plán je stanovený, vaše muži (a ženy) hlava do výstřelná roviny. Hlavní cíl každé mise: ujistěte se nikdo zranit se, a jestli někdo musí být daný do tělesné tašky, ujistí se, že oni nejsou jedni z vašeho mužů nebo civilisty.

Hra je docela zajímavý. Představte si fotbalového trenéra ukazujícího jeho hráče chalkboard plný X', O', a šípy říkající jemu kdo jde kde a co by mělo stát se. Toto je v podstatě vaše práce. Vy kliknete na trochu minimap oblasti předtím než vy pošlete vaše muže do boje. Vy se můžete dívat na soubory na vašem týmu aby dozvěděl se o jejich bližším údajích (střelectví, inteligenci, a tak dále) pomoct vám zadat úkol každé skupině. Když jste jednou zosnovaná cesta každé skupiny, vy tisknete "začít misi" a sledují jejich málo teček pohybovat se kolem při poslouchání rozkošný málo hluků výstřelu. Jestli vy jste plánovali správně, všechno byste měli jít hladce. Nicméně, jestli věci stane se nebezpečný a musíte chránit člena vaší skupiny, můžete stisknout "živou akční" klávesu aby viděla co se děje uzavře.

Kdy v tomto režimu, vy máte kontrolu nad jednotkami vy kliknete na, vyprávění jich kam jít, jít, běžínebo krčit se, koho střílet, a tak dále Vy můžete také kliknout tento mód jestli vy jen chcete dívej se na váš tým kopnout pozadí nepřátel. Zatímco tento mód je mnohem víc zábava než dívající se tečky pohybují se kolem, měly na paměti že nebudete schopní vidět celou mapu a vy nemůžete všimnout si jestli vaše další skupiny lítají v tom. Na konci každé mise, vy jste informovaní o kdo byl zabitý nebo zajatý a jak drahé poškození bylo, a potom vy vyberete novou misi a pokračovat s hraním. Ó ano, hra je nazývaná posledním termínem protože to je to, co vy závodíte proti. Musíte jste plánovali vaši strategii a udělaný úkol před hodinami běží .

Grafika v této hře jsou nádherná. Já jsem byl našel je moc příjemný. Hudba byla slušná také, zvlášť když vy vstoupíte "živý akční" mód. Zvukové efekty jsou chladné, zahrnující výstřely, nárazy do dveří otevřené, skupinové členové ječení objednávek, a tak dále Prosím všimněte si že ačkoliv byl jsem schopný provozovat hru ve Windows XP, já jsem neměl zvukový jestliže ne já jsem používal DOSBOX.

Celkově, poslední termín je extrémně zábavná hra. Třebaže ovládací prvky jsou trochu obtížné aby zvykly si na, jednou zvládnutý, poslední termín se stojí hrou jednu by se mohlo stát prohraný v po dobu několika hodin a hodiny. Jestli vy jste fanoušek real - timových strategickýchher, neměl byste zříct se této hry. Vychutnávejte!


Rok vydaní: 1996

Vydali: Millennium Interactive Ltd.

Obrazek:Deadline - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo