Murders in Venice
Murders in Venice - náhled

If vy jste jako já (zaměřené příliš mnoho na PC scéna), tam je vysoká šance vy si myslíte "Murders" série měly jen dvě hry: Vraždy v Bená

...

Daughter of Serpents (a.k.a. The Scroll) Recenze

Recenze | Screeny


Dcera Serpents obsahuje dost tajemné znalosti aby poskytovala spěšný kurz egyptského mysticismu. Pozadí hra zřejmě úzkostlivě zkoumala; nicméně, toto obrovské množství fakt by mohlo být použitý lépe v příběhu, myslím si. Spiknutí se stává malým zmatkem, trochu příliš za vlasy přitažený, a to stává se tvrdý aby odložilo nedůvěru v cizích chováních na.

Po první obrazovce otvírá, to bere chvilku dalších dva zahájení procesu, ale mít strpení. To se nestane přes noc, ale to se stane. Pak vy obdržíte obrazovku která dává vám tři volby:

1. Vytvořte A znak.2. Vyberte A znak.3.Opusťte

My radu je aby vybrali si ' vytvoříte A znak ' jak vy můžete šít-udělat váš znak zde. (ve volbě 2 vy musíte si vybrat znak , který hry-výrobci již vytvořili.) potom co vy jste vytvořili a ušetřený váš znak, tato osobnost může být zpřístupněný z - ův vybrat A znakovou ' volbu z pak na. Vy bude požádaný, aby vytvořili nebo vybrat znak na začátku každé hry.

V další obrazovce, vy budete požádaný, aby vybrali si A scénář nebo návrat do hlavního mena. Jestli vy kliknete na vybrat si A scénář, hra bude začínat s video sekvencí. Bohužel tato sekvence bude hrát na začátku každé hry, a já nemohu odhalit jakýkoliv způsob, jak uniknout tomu.

Toto liší se od jiné dobrodružné hry možná, že bys byl hraný předtím. Nejsou mnoho hádanek nebo položek inventáře (což je dobré), ale tam je mnoho diskutující, analyzující a čtení. Trvalo mi tak dlouho přijít na kloub klamavému rozhraní a zacházení položek inventáře který já myslím, že já si užiji ten více podruhé kolem. Hra je navržená abys mohl hrát to mnohokrát, a vždy, když spiknutí se rozvine v jiném sledu událostí.

Hra liší se podle:1. Rozhodnutí, která vy uděláte během hry.2. Znak, který vy vyberete si na začátku.

Příjemný aspekt hry je že můžete vytvořit hlavní charakteristiku na začátku s vaší volbou jména, věku, pohlaví, schopností, kvalifikace. Další znaky dokonce budou volat vás jménem, které vy vyberete si. Jestli vy jste vždy představili si jste jedním z titulované anglické šlechty, vy můžete nyní labuť skrz hru jak Lord nebo Lady kdokoli. Jestli vy jste víc do Indianské Jonesovy osobnosti, pak s kliknutím myši vy jste kvalifikovaný, dovedný, vyšetřovací typ který je ošetřený se vším úctou někdo s vaší pozicí by mohl očekávat.

Příběh je nastavený v Alexandrii, Egyptě v 1920s. Vy navštívíte Alexandrii aby zkoumala nějaké archeologické vykopávky kdy vy jste kontaktován záhadným dámou nabídkou vy starověkým svitkem obsahujícím magická kouzla. (Toto spiknutí změní podle voleb vy uděláte po cestě.) svitek také odhaluje informaci o starověkém, zlém bohu který zdá se zaměřený na vracející a získá kontrolu nad egyptskými lidmi. On musí být zastavený. Ale kdo může vyzvat silné božstvo a žít?

Dobře, tam je vy, neohrožený dobrodruh...

Vy potřebujete aby vytáhnuli hru k "C:DAUGHTER" nebo to nebude pracovat. Můžete také montovat to na tom umístění používání DosBox.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Eldritch Games

Obrazek:Daughter of Serpents (a.k.a. The Scroll) - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo