Command H.Q.
Command H.Q. - náhled

Nařízený H.Q. je báječná strategická hra to simuluje historickou první světovou válku a II, teoretická třetí světová válka, smyšlený přík

...

Dark Half, The Recenze

Recenze | Screeny


Tmavá polovina je docela průměrná hra založený na filmu (který sám je založen na knize), tak evidentně herní bude méně detailní než knižní přizpůsobování budou. Vy hrajete roli Thada Beaumont, kdo je pokoušející se o vystopovat sériového vraha. To bude tužší než si myslíš, protože krásný spleteš začne se používá, třebaže to je spíše klišééd jeden.

Rozhraní je cosi jako jeden použitý v starých LucasArts hrách. To je v pořádku a leštěný, ale nic zvláštního. Jestli vy jste hráli LucasArts nebo Sierra dobrodružství, pak vy vědět, jak tmavou polovinu funkcí. Třetí- statický pohled osoby dává vám detailní pohled na všechno kolem vás. Hra je běžný jízdné, s výjimkou shromažďování nápověd aby vedly vás na jak vy jdete.

Grafika jsou pouze schůdná, ale oni mají hezký talent, zvláště od této hry byla uvolněný v roce 1992, ale ve srovnání s dalšími hrami jako Darkseed to má víc stylizované a nádherné grafiky, tmavá polovina je přinejlepším nijaký. Vedle těchto, scény chaosu jsou zobrazené hezky, tak nikdy nebudete nejsou zanechaný zvědavý jak jistá oběť je zabitá.

Zvuky by mohly být MNOHEM LEPŠÍ. Hudba je otravný přinejlepším, a atmosférický a okolní zvuky jsou téměř ne-jsoucí; dokonce kroky chybějí. Já jsem byl musel vypnout mé reproduktory při hraní této hry jako já ve skutečnosti jsem vyvinul bolest ucha. Hra neprezentuje hodně obtíží, jak jeho hádanky jsou obvykle logické, ale dá si pozor na dostávání přilepené - pokud potřebujete pomoc to nechystalo se přijít snadný, jak tmavá polovina nebyla nikdy moc populární a tam nejsou žádné rekapitulace běžně dostupné. V jistých bodech vy nebudete vědět kudy kam pokud se týče co dělat. Jeden z vašich hlavních cílů je aby vyhýbal se policii. Jak udělat to bude překážka na pár sekund, tak pokus a omyl bude muset být užívaný jestli chcete řádně uniknout.

Celkově, tmavá polovina je průměrná hra, nic příliš specialita bude pocházet z toho, a já musím dát to tři z pěti. Ale chcete-li, aby hezký děj a čistý, logický hádanky to bude poskytnou vám spokojenost, pokračujte a zkoušejte.

Tmavá polovina potřebuje být provozovaný s dávkovým souborem "DH.netopýr", ne dávkový soubor "tma polovina.netopýr", jinak to nebude pracovat.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Symtus

Obrazek:Dark Half, The - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo